Thajsko z Vídně za 10 432 Kč
29.10.2018

Thajsko z Vídně

10432

O této nabídce

Za pohodové ceny si můžete zaletět během jara příštího kalendářního roku z Vídně do Thajského království. Nizozemské aerolinky KLM nabízejí lety vždy s jedním rychlým přestupem v Amsterdamu, kde si však lze naplánovat i delší stopover, za 10 432 Kč. O trochu dražší varianta pak připadá v úvahu s Austrianem – 11 995 Kč – kdy se však jedná o přímé lety bez nutnosti jakéhokoliv přestupu. Pokud tedy na cestě preferujete hlavně pohodlí a chcete se do Thajska dostat co nejrychleji, tak je toto určitě ta správná volba. Ať již zvolíte jednu či druhou možnost, tak v obou dvou případech je v ceně i odbavené zavazadlo, takže se není třeba při balení uskromňovat.

Thajsko je dokonalá země pro všechny začínající individuální cestovatele nebo rodiny s dětmi, které touží po bezpečné a civilizované exotice, nádherných plážích a jedné z nejlepších kuchyní na světě. Pokročilejší cestovatelé si díky husté síti nízkonákladových aerolinek mohou z Bangkoku udělat ideální startovací bod pro své cesty po JV Asii. Letenky za pát stovek do mnoha destinací pořídíte třeba na stránkách Air Asia či Nok Air.

Připravte se i na to, že během května v Thajsku i občas zaprší. Nejméně přeháněk tradičně v tomto období připadá na Koh Samui, Ko Pha Ngan či Ko Tao, tudíž je jasné, které destinace byste měli preferovat. A kdo není koupací typ, zaletí si na sever Thajska do „Mekky“ digitálních nomádů a baťůžkářů v Chiang Mai, kde to s deštěm také nebude nikterak velké.

Ubytování

Po příletu do Bangkoku bychom se ubytovali v tomto pěkném čtyřhvězdovém Mandarinu za 624 Kč/os./noc. O trochu skromnější podmínky nabídne tento jednoduchý hotel za 373 Kč/os./noc. Další zajímavou nabídku pěkných hotelů po celém Thajsku naleznete na stránkách Hotels.com. K hledání bydla však můžete i klasický Booking či v JV Asie lépe vycházející Agodu.

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království nejsou zatíženi vízovou povinností, podobně je to tomu tak s Malajsií. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt nepřesáhne 30 dní.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 432 Kč

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku přímým letem za 11 995 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)