Thajsko z Vídně s Qatar Airways za 11 994 Kč
6.2.2019

Thajsko z Vídně s Qatar Airways

11 994

O této nabídce

Se sympatickou nabídkou letenek do Thajského království přichází prémiová aerolinka Qatar Airways. Zpáteční letenky z Vídně do Bangkoku nabízí za velice solidní cenu 11 994 Kč. A vybere si skutečně každý, neboť termínů je dostupných skutečně víc než dost během celého letošního roku (s výjimkou července a první půlky srpna). Tarif samozřejmě obsahuje odbavené zavazadlo a v obou dvou směrech vás čekají relativně svižné přestupy v katarském Dauhá.

A kam se vydáte dále z Bangkoku? To už záleží jen na vás. Ceny letenek na ostrovy v Thajském zálivu či Andamanském moři resp. do okolních států totiž vychází na stokorunové částky s lokálními dopravci Air Asia, Lion Air či Nok Air.

PS: Kdo by měl zálusk i na delší zastávku v Kataru, tak může využít až 96hodinového stopoveru v Dauhá. Letenky pak hledejte v našem vyhledávači jako „Kombinaci“. Třeba termín 5. – 6. – 21. 3. vyjde na 12 004 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ubytování v Thajsku vás určitě nezruinuje, ani pokud si za něj trošku připlatíte. Z vlastních zkušeností můžeme v Bangkoku doporučit tento pěkný tříhvězdový hotelv Old Townu za 351 Kč/os./noc anebo tento sympatický hotel nedaleko populární ulice Khao San za 253 Kč/os./noc. Další nabídky bydla v Bangkoku či na thajských ostrovech hledejte klasicky na Bookingu či Hotels.com. 

Víza

Do Thajského království víza nepotřebujeme. Tedy za předpokladu, že pobyt nepřesáhne 30 dnů.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 11 994 Kč

Thajsko z Vídně s Qatar Airways za 11 994 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)