Thajsko z Vídně s Emirates za 11 764 Kč
25.1.2019

Thajsko z Vídně s Emirates

11 764

O této nabídce

S pěknou akcí na letenky do thajského Bangkoku přichází jedna z nejlepších leteckých společností v podobě oblíbených Emirates. Zpáteční letenky z Vídně do Bangkoku pořídíte za 11 764 Kč. Příjemné jsou rychlé přestupy v Dubaji v rámci obou dvou směrů i odbavené zavazadlo v základní ceně tarifu. Jedinou podmínkou pro využití aktuální akce je cestování alespoň ve dvou osobách a vytvoření společné rezervace. Kdo tedy výletuje ve skupině, ten si užije násobně více legrace a ještě ušetří na letenkách…

Dostupných termínů je celá řada od druhé poloviny dubna do listopadu letošního roku. Výluka se ovšem vztahuje na cestovní období v průběhu letních prázdnin. Nejedná se tedy o nejatraktivnější termíny v hlavní sezoně, na druhou stranu Thajské království je dostatečně rozmanitou zemí a v případě nepřízně počasí si jednoduše zaletíte do jiné části země. Ceny letenek na ostrovy v Thajském zálivu či Andamanském moři resp. do okolních států totiž vychází na stokorunové částky s lokálními dopravci Air Asia, Lion Air či Nok Air.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: duben – červen & září – listopad 2019
  • Termíny: v našem kalendáři termínů 
  • Tip: rezervovat musíte alespoň 2 ks letenek v rámci jedné rezervace

Ubytování

Ubytování v Thajsku vás určitě nezruinuje, ani pokud si za něj trošku připlatíte. Z vlastních zkušeností můžeme v Bangkoku doporučit tento pěkný tříhvězdový hotel v Old Townuza 348 Kč/os./noc anebo tento sympatický hotel nedaleko populární ulice Khao San za 290 Kč/os./noc. Další nabídky bydla v Bangkoku či na thajských ostrovech hledejte klasicky na Bookingu či Hotels.com. 

Víza

Do Thajského království víza nepotřebujeme. Tedy za předpokladu, že pobyt nepřesáhne 30 dnů.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 11 764 Kč

Thajsko z Vídně s Emirates za 11 764 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)