Thajsko z Vídně přes Vánoce i Nový rok za 10 799 Kč
13.8.2018

Thajsko z Vídně přes Vánoce i Nový rok

10799

O této nabídce

Kromě parádních letenek do Vietnamu, o nichž jsme informovali dnes dopoledne v tomto článku, nahrála společnost Air China do rezervačních systémů i velmi lákavé letenky do Thajska, na Taiwan či do Honkongu. Celý tarif čínských aerolinek činí atraktivním zejména široká paleta termínů, ze kterých můžete vybírat! Dostupné jsou totiž i velmi poptávané letenky přes vánoční svátky a Nový rok. Je dost možné, že takto zajímavé letenky v  nejexponovanějším období během roku za podobnou částku do Vánoc již k sehnání nebudou! Tak neváhejte a vydejte se do Thajska třeba v termínu od 18. prosince do 2. ledna za 10 799 Kč >> REZERVUJ ZDE Platí zde pravidlo o rychlejším rybáři, jelikož letenky rychle mizí – zejména kombinace s rychlejšími přestupy.

Ubytování

Ať již zamíříte v jihovýchodní Asii kamkoliv, tak vždy hledejte střechu nad hlavou na osvědčeném Bookingu anebo využijte i jeho lokální variantu ve formě Agody. Preferujete-li ubytování vyšší kvality pak bookujte na stránkách Hotels.com

Víza

Za účelem krátkodobých pobytů turistického charakteru nejsou třeba žádná víza. Dejte si pouze pozor na tranzit v Pekingu, kde byste za normálních okolností měli jednoduše zdarma obdržet tranzitní vízum, nicméně poslední informace hovoří o tom, že v případě stopoverů kratších 24 hodin jsou čínští úředníci striktní a mimo letiště vás bohužel nepustí…Pokud neplánujete opustit tranzitní prostor, tak vízum samozřejmě nepotřebujete.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 799 Kč

Thajsko z Vídně přes Vánoce i Nový rok za 10 799 Kč

guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Kateřina M

Dobrý den, chci vás moc poprosit – termín cca 21.12.2018 odlet / přílet přibližně 4.1.2019. Můžete se prosím mrknout, zda by se něco nenašlo za dobrý peníz? Děkuji.

Kateřina M

Pardon, jedná se o letenky do Thajska – Bangkok/Krabi/Phuket popřípadě.

Antonin

Dobrý den, Kateřino,

za „dobrý peníz“ by bylo třeba počítat s odletem již o týden dříve -> http://zalet.si/pFEdWK

Ve Vašem vytipovaném termínu to nejlépe půjde z Vídně s Aeroflotem -> http://zalet.si/SYXZhy což je na Vánoce a Nový rok stále pěkná cena! 🙂

Tonda

Janka

Thajsko – Bangkok za 10 807 Kč >> v našem kalendáři – po kliknutí mě odkáže na Váš vyhledávač, nikoli kalendář. Máte, prosím, odkaz na kalendář? Děkuji.

Antonin

Ahoj Janko,

u některých termínů je již omezená dostupnost, proto nám bohužel vypadl celý kalendář s původní nabídkou.

Nicméně nám určitě pošli preferovaný termín a zkusíme se po letenkách ještě podívat. 🙂

Tonda

ALENA

Dobrý den, také bych ráda letěla do Thajska přes Vánoce, třeba klidně už 16.12 a návrat 6.1, kdyby jste o něčem věděli, budu ráda za info. Termín se může pohybovat +-3 dni ,děkuji předem.

Antonin

Dobrý den, Aleno,

výše inzerovaný tarif už je v termínech kolem Vánoc out. :/ V poptávaném období nejlépe s Aeroflotem -> http://zalet.si/5Vh4SR

Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)