Thajsko z Vídně přes Vánoce i Nový rok za 10 799 Kč
13.8.2018

Thajsko z Vídně přes Vánoce i Nový rok

10799

O této nabídce

Kromě parádních letenek do Vietnamu, o nichž jsme informovali dnes dopoledne v tomto článku, nahrála společnost Air China do rezervačních systémů i velmi lákavé letenky do Thajska, na Taiwan či do Honkongu. Celý tarif čínských aerolinek činí atraktivním zejména široká paleta termínů, ze kterých můžete vybírat! Dostupné jsou totiž i velmi poptávané letenky přes vánoční svátky a Nový rok. Je dost možné, že takto zajímavé letenky v  nejexponovanějším období během roku za podobnou částku do Vánoc již k sehnání nebudou! Tak neváhejte a vydejte se do Thajska třeba v termínu od 18. prosince do 2. ledna za 10 799 Kč >> REZERVUJ ZDE Platí zde pravidlo o rychlejším rybáři, jelikož letenky rychle mizí – zejména kombinace s rychlejšími přestupy.

Ubytování

Ať již zamíříte v jihovýchodní Asii kamkoliv, tak vždy hledejte střechu nad hlavou na osvědčeném Bookingu anebo využijte i jeho lokální variantu ve formě Agody. Preferujete-li ubytování vyšší kvality pak bookujte na stránkách Hotels.com

Víza

Za účelem krátkodobých pobytů turistického charakteru nejsou třeba žádná víza. Dejte si pouze pozor na tranzit v Pekingu, kde byste za normálních okolností měli jednoduše zdarma obdržet tranzitní vízum, nicméně poslední informace hovoří o tom, že v případě stopoverů kratších 24 hodin jsou čínští úředníci striktní a mimo letiště vás bohužel nepustí…Pokud neplánujete opustit tranzitní prostor, tak vízum samozřejmě nepotřebujete.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 799 Kč

Thajsko z Vídně přes Vánoce i Nový rok za 10 799 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)