Thajsko z Prahy za 12978 Kč
7.6.2017

Thajsko z Prahy

O této nabídce

O Thajsku už zde nemusíme psát dlouhé romány, protože každý z nás zhruba ví, co od něj zhruba může očekávat. Je to překrásná země s krásnými plážemi, výborným jídlem, přátelskými lidmi a hlavně je to nejideálnější možný cíl každého začínajícího individuálního cestovatele. Thajsko zvládne bez cestovky úplně každý, a právě proto je to dlouhodobě nejoblíbenější exotická destinace. Přestože i zde ceny rostou, stále dovolená v Thajsku vyjde o mnoho levněji než srovnatelná cesta třeba třeba v Itálii nebo Španělsku.

Pokud se do Thajska chystáte i vy, neměla by vám uniknout aktuální akce Austrian Airlines, kteří nyní prodávají letenky prakticky na jakýkoliv termín v hlavní sezóně za 12978 Kč. Tato cena není ani tak výjimečná jako spíš to, že spojení s Austian Airlines je nejrychlejší spojení na trhu s pouze hodinovým přestupem v každém směru. Díky Austrianům tak na cestě nemusíte strávit ani o minutu déle, než je nezbytně nutné. Naprosto ideální jsou také časy letů, které vám na jednu stranu umožní dostat se na letiště bez brzkého vstávání a na druhou stranu přiletíte do Bangkoku v příjemnou odpolední hodinu.

Dalším důvodem, proč koupit letenky do Thajska už nyní, je aktuální akce Air Asia, díky které můžete koupit vnitrostátní přelety po Thajsku v celé zimní sezóně už za 8 USD > vice zde

  • Rezervujte: nejlevněji přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: září 2017 – březen 2018
  • Termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ

Doprava po Thajsku

Dopravu po Thajsku super levně a spolehlivě obstará nízkonákladová společnost Air Asia, která vás nyní prakticky do jakéhokoliv koutu Thajska přepraví už za 8 USD za letenku > více zde.

Víza

Pro pobyt v Thajsku, který nepřesáhne 30 kalendářních dní, nepotřebujetí čeští občané vízum.

Ubytování

Nejvýhodnější ubytování v Thajsku seženete přes vyhledávač Agoda. Díky aktuální 45% slevě pořídíte třeba hezký 3* bungalow na Koh Lantě nedaleko od pláže za pěkných 600 Kč na os. a noc. Výhodou Koh Lanty je také to, že je zde české potápěčské centrum, které každý den pořádá výlety do okolí. Díky tomu si mohou i ti, kdo neumí dobře anglicky, zajistit výlet na Krabi, Phi Phi, Koh Rok a další místa v okolí.

Náhled tarifu

Thajsko z Prahy za 12978 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)