Thajsko z Prahy za 11 494 Kč
20.4.2017

Thajsko z Prahy

O této nabídce

S velmi hezkým tarifem vyrazil do éteru finský dopravce Finnair. Ten nyní nabízí letenky z Prahy do Bangkoku za sympatických 11 494 Kč. Bonusem pak budou příjemné přestupy v Helsinkách, kde se nezdržíte déle než tři hoďky v obou dvou směrech. Za uvedené ceny se můžete vydat vstříc zážitkům jihovýchodní Asie ještě před začátkem letních prázdnin – zejména v červnu anebo využít některého z ternínů na sklonku léta či dokonce až podzimu. Tak si sbalte plavky s foťáky a šup na pláže v Thajském zálivu nebo na pobřeží Andamanského moře. Pro přesuny na některé z ostrovů jako jsou Phuket resp. Koh Samui zvolte lokální aerolinky Nokair anebo známou Air Asiu. Vyražte na parádní dovču třeba v termínu 12. – 23. 6. >> REZERVUJ ZDE.

 

Ubytování

V Bangkoku a nejen tam seženete velmi laciné ubytko. Vyplatí se kromě osvědčeného Bookingu hledat také na stránkách Agody anebo zkusit srovanavač Trivago. Po příletu do thajské metropole se aklimatizujte a nalezněte zázemí třeba v tomto skromném hostelu za 182 Kč/os./noc. A po přesunu na Phuket složte hlavu v tomto poshtelu za 310 Kč/os./noc, kde kromě snídaně v ceně budete překvapeni i přítomností herních konzolí v pokojích. V případě relaxace na Samui se přímo nabízí tento pěkný beach resort přímo za 437 Kč/os./noc.

Víza

Čestí občané nejsou zatíženi vízovou povinností při návštěvě kratší než 30 dnů, takže se nemusíte obávat zbytečné a dlouhavé byrokracie. Pro návštěvu Thajského království Vám tedy postačí platný cestovní pas.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 11 494 Kč

Thajsko z Prahy za 11 494 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)