Thajsko z Prahy za 11 494 Kč
20.4.2017

Thajsko z Prahy

O této nabídce

S velmi hezkým tarifem vyrazil do éteru finský dopravce Finnair. Ten nyní nabízí letenky z Prahy do Bangkoku za sympatických 11 494 Kč. Bonusem pak budou příjemné přestupy v Helsinkách, kde se nezdržíte déle než tři hoďky v obou dvou směrech. Za uvedené ceny se můžete vydat vstříc zážitkům jihovýchodní Asie ještě před začátkem letních prázdnin – zejména v červnu anebo využít některého z ternínů na sklonku léta či dokonce až podzimu. Tak si sbalte plavky s foťáky a šup na pláže v Thajském zálivu nebo na pobřeží Andamanského moře. Pro přesuny na některé z ostrovů jako jsou Phuket resp. Koh Samui zvolte lokální aerolinky Nokair anebo známou Air Asiu. Vyražte na parádní dovču třeba v termínu 12. – 23. 6. >> REZERVUJ ZDE.

 

Ubytování

V Bangkoku a nejen tam seženete velmi laciné ubytko. Vyplatí se kromě osvědčeného Bookingu hledat také na stránkách Agody anebo zkusit srovanavač Trivago. Po příletu do thajské metropole se aklimatizujte a nalezněte zázemí třeba v tomto skromném hostelu za 182 Kč/os./noc. A po přesunu na Phuket složte hlavu v tomto poshtelu za 310 Kč/os./noc, kde kromě snídaně v ceně budete překvapeni i přítomností herních konzolí v pokojích. V případě relaxace na Samui se přímo nabízí tento pěkný beach resort přímo za 437 Kč/os./noc.

Víza

Čestí občané nejsou zatíženi vízovou povinností při návštěvě kratší než 30 dnů, takže se nemusíte obávat zbytečné a dlouhavé byrokracie. Pro návštěvu Thajského království Vám tedy postačí platný cestovní pas.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 11 494 Kč

Thajsko z Prahy za 11 494 Kč

guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)