Thajsko z Prahy s Emirates a Qatarci od 12 999 Kč
25.4.2019

Thajsko z Prahy s Emirates a Qatarci

od 12 999

O této nabídce

Thajsko určitě nemusíme sáhodlouze představovat. Jedná se o stálici mezi nejen českými turisty mířícími za odpočinkem do jihovýchodní Asie. V poslední době sice nabízejí nejlevnější letenky do Thajska ukrajinské aerolinky, pokud se však preferujete letět s prémiovým dopravcem a zároveň se vyhnout dlouhým přestupům na cestě, tak je současné nabídka určená přesně pro vás. Letecké společnosti z monarchií v Perském zálivu (Emirates a Qatar Airways) aktuálně nabízejí zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku za velmi lákavé ceny. S Qatarci pořídíte letenky za pěkných 12 999 Kč a vybírat můžete z nespočtu termínů během celého letošního roku a u Emirates pořídíte letenky za cenu lehce překračující 13 tisíc Kč (zde je nabídka termínů omezena na letní měsíce).

Letenky na ostrovy v Thajském zálivu či Andamanském moři pak pořídíte u lokálních nízkonákladových dopravců (Air Asia, Lion Air či Nok Air) za stokorunové částky.

Ubytování

Jak je všeobecně známo, tak náklady na život v jihovýchodní Asii se vůbec nemusí vyšplhat do závratných výšin. Kategorie ubytování pak rozhodně není výjimkou. My bychom si v Bangkoku vybrali tento oblíbený tříhvězdový hotel za 381 Kč/os./noc anebo takovýto jednoduchý hostel za 214 Kč/os./noc včetně snídaně.

Ať už poté z thajské metropole zamíříte za koupačkou kamkoliv, tak určitě hledejte střechu nad hlavou na Bookingu, Agodě či Hotels.com. 

Víza

Pro turistické návštěvy Thajského království nepřekračující 90 dní nepotřebují občané České republiky žádná víza.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku s Qatar Airways za 12 999 Kč

Thajsko z Prahy s Emirates a Qatarci od 12 999 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Emirates

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)