Thajsko z Prahy od 10 572 Kč
17.7.2017

Thajsko z Prahy

O této nabídce

Jak jsme Vás nedávno informovali, tak Qatar Airways od konce léta začínají létat z Prahy do Dauhá čímž se nám otevírají možnosti pěkných letů nejen do JV Asie. Ceny padají dolu poměrně rychle a v rámci současné promo akce si můžete z Prahy zaletět do Bangkoku nebo na populární ostrov Phuket již od 10 572 Kč. Zejména pokud zamíříte do hlavního města Thajského království, tak Vás příjemně potěší i krátké přestupy v obou dvou směrech.

Letenky za uvedené ceny jsou dostupné na konci léta a akce platí jen do vyprodání míst, tak se rozmýšlejte rychle..

Ubytování

Ubytko Vás v jihovýchodní Asii obecně nevyjde na žádnou velkou raketu. Nejvýhodnější nabídkiy nabídky naleznete kromě známého Bookingu také na na stránkách Agody nebo využjte srovnavače služeb Trivago.

Víza

Pro návštěvy za turistickým účelem nepřesahující 90 dní pobytu na území Thajského království nejsou víza pro občany České republiky vyžadována.

Cestování po Thajsku

Cestování napříč Thajskem je velmi jednoduché a poměrně laciné. Doporučujeme využít husté sítě společnosti AirAsia nebo dalšího lokálního dopravce NokAir. S nimi se pohodlně dostanete i na oblíbené ostrovy v Thajském zálivu.

Náhled letenek z Prahy do Bangkoku za 10 572 Kč

Thajsko z Prahy od 10 572 Kč

guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martin

Dobrý den, jak je to s poplatkami za zrušení letu a nenastoupení, pokud se tím míní no-show. Přímo na stránkách přepravce uvádí, že sankce za zrušení letenky je dvojnásobna hodnoty letenky a u no-show dokonce čtyřnásobná. Přijde mi absurdní, abych platil případně takovéto sankce, zejména u no-show, když mi prostě jen propadne zaplacená letenka. Děkuji za bližší info k tomuto. Martin

Martin

Dobrý den, díval jsem se na nejlevnější Economy, kde při ceně jednosměrné letenky v hodnotě cca 5.000,- uvádějí storno poplatek za zrušení ve výši cca 9.000,- a poplatek za no-show ve výši 20.000,-, což mi přišlo absurdní právě.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)