Thajsko z Prahy – 11 996 Kč
26.3.2017

Thajsko z Prahy

O této nabídce

Vyrazte na konec zimní sezóny za teplem do Thajska. Základem je samozřejmě zpáteční letenka z Prahy do Bangkoku. Ta vychází nyní na velmi slušnýchb 11 996 Kč, třeba s odletem 2. května a návratem 15. května Mrkni na tenhle termín >>

V Bangkoku určitě nezůstávejte dlouho, max 2-3 dny a zamiřte na ostrovy jako je Phuket či Samui. Na oba se dostanete nízkonákladově z vedlejšího letiště Don Muaeng s Nok Airem nebo s Air Asia.

Bude tam pěkně teplo, počítejte s teplotami přes 30°C, na druhou stranu dlouhotrvající deště přijdou až v pozdějších měsících.

  • Rezervujte: v našem vyhledávači
  • Zavazadla k odbavení: 23kg v ceně
  • Dostupnost: odlety od 30. 4. do 20. 6., zpět musíte být nejpozději 30. 6.

Ubytování

V Bangkoku je to levnota, pokud si vystačíte s málem, dají se booknout i soukromé pokoje s vlastní sociálkou za 145 Kč/os/noc. Na Koh Samui doporučujeme bydlet v tomhle nádherném hotelu v banánovém háji.

Víza

Do 30 dnů pobytu víza nejsou potřeba, takže vám bude stačit platný pas.

Náhled letenky za 11996 Kč z Prahy do Bangkoku

Thajsko z Prahy - 11 996 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)