Thajsko z Mnichova za 8 544 Kč
29.3.2018

Thajsko z Mnichova

8544

O této nabídce

Thajsko dlouhodobě patří mezi nejpopulárnější destinace z pohledu českých turistů a proto není třeba samotnou zemi sáhodlouze představovat. Další možností jak se do jihovýchodní Asie dostat za relativně příjemnou cenu je dnešní nabídka německého nízkonákladové dopravce Eurowings. Ten ve svých rezervačních systémech zveřejnil zpáteční letenky z Mnichova do Bangkoku za 8 544 Kč. Vybírat si můžete z hned z několika termínů v září a říjnu. Jedná se sice o závěr období dešťů, které je však velmi obtížně předpovídatelné. Nemusíte se bát, že by vám celý pobyt propršel, spíše se připravte na pravidelné  přeháňky v odpoledních či večerních hodinách.

Nabídka je to lákavá spíše pro batůžkáře či cestovatele poznávající daleké země nalehko. V základní ceně letenky je totiž obsazeno pouze příruční zavazadlo s limitem 8 kg a na palubě vám nebude poskytnuto bezplatné občerstvení. Na druhou stranu se jedná o přímý let bez nutnosti přestupů.

 • Rezervujte: přímo na stránkách dopravce Eurowings
 • Zavazadla:  1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 8 kg + kabelka či notebook
 • Dostupnost: září a říjen 2018
 • Termíny:
  • 2. – 17. 9. za 8 544 Kč
  • 7. – 24. 9. za 8 544 Kč
  • 21. – 29. 9. za 8 544 Kč
  • 23. 9. – 8. 10. za 8 544 Kč
  • 7. – 22. 10. za 8 544 Kč

Ubytování

Po finanční stránce vás vyjde dovolená v Thajsku na velice příjemný peníz. Ubytování zde opravdu není drahé. Kromě osvědčeného Bookingu se vyplatí hledat i na serveru Agoda. Po příletu do Bangkoku bychom se ubytovali v tomto pěkném hostelu v centru města za 428 Kč/os./noc anebo dejte šanci takovémuto tříhvězdovému hotelu za 424 Kč/os./noc.

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království nejsou zatíženi vízovou povinností. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt nepřesáhne 90 dní.

Náhled letenky z Mnichova do Bangkoku za 8 544 Kč

Thajsko z Mnichova za 8 544 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)