Thajsko z Vídně nebo Mnichova za 10 205 Kč
28.8.2019

Thajsko z Vídně nebo Mnichova

10 205

O této nabídce

Do cestovateli oblíbeného Thajska nyní můžete za sympatickou cenu cestovat s aerolinkou Air China. S krátkým přestupem v Pekingu se dostanete do Bangkoku z Vídně nebo můžete alternativně letět z Mnichova. Ze spousty termínů se dají také vybrat lety s delším přestupem v Šanghaji, kterou je možné tak v rámci cesty navštívit. V ceně máte v obou případech jedno odbavené zavazadlo zdarma. Příkladem je letenka 2. – 18. 11. Vídeň – Bangkok za 10 205 Kč.

Thajsko snad ani nepotřebuje představení, vždyť ty bělostné pláže, deštné pralesy, pokorně skloněné kokosové palmy a vznešené buddhistické chrámy z pohlednic a filmů každý zná. Věděli jste ale, kolik života místní džungle skrývají? Viděli jste už na vlastní oči divoké tygry a roztomilé gibony? Byli jste někdy poctěni pohostinností nesmírně hodných Thajců? Věděli jste, že jsou tam sloni posvátní? Tak poctěte svou návštěvou „zemi úsměvů“ a žár tropů, přičichněte k vůni tržišť a ochutnejte místní kuchyni.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 odbavené zavazadlo + klasické kabinové
 • Dostupnost: říjen 2019 – březen 2020
 • Příkladové termíny:
  • Z Vídně
   • 2. – 18. 11. za 10 205 Kč
   • 3. – 23. 12. za 10 205 Kč
   • 16. – 7. 2. za 10 205 Kč
   • 3. – 20. 3. za 10 205 Kč
  • Z Mnichova
   • 7. – 21. 11. za 10 913 Kč
   • 13. 12. – 9. 1. za 10 655 Kč
   • 10. 2 – 20. 2. za 10 655 Kč
   • 11. – 21. 3. za 10 913 Kč
    • a spoustu dalších…

Ubytování

Po příletu do Bangkoku bychom se ubytovali do hotelu FX Metrolink Makkasan za 476 Kč / os. / noc nebo bychom sáhli po apartmánech The Sunreno za 544 Kč / os. / noc.

Pestrou nabídku ubytování po celém Thajsku naleznete na Bookingu, Agodě či Hotels.com. 

Víza

Do Thajska víza nepotřebujete, pokud by vás pobyt nebyl delší jak 30 dní. Stejně tak při přestupu v Číně obdržíte bezplatné tranzitní vízum.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 205 Kč.

Thajsko z Vídně nebo Mnichova za 10 205 Kč

 


guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tomáš

Ahoj, jaké máte zkušenosti s gotogate? Koupil jsem si přes ně 2x letenky VIE-PEK-BKK s Air China a až potom jsem si pročítal recenze na tento portál a teď mám docela obavy, protože prý často ruší lety jeden den před odletem a dožadat se refundace je prý nemožné protože jejich support nekomunikuje. Je to scam a přišel jsem právě o 20k? Ještě dodám že ověření rezervace přímo u Archina je ok a vypadá validní. Může gotogate takto rušit rezervace nebo to co jsem se dočetl není pravda? Díky

GeorGo

Ahoj Tomáši, jen ty špatné. :-/ Jakákoliv nedobrovolná změna zpoplatněná (např. aerolinka posune o 10 min odlet a pokud nezaplatíš 700 Kč GoToGate za potvrzení, nepotvrdí ti to), absolutně nefungující support, je to jeden velkej průser. 😀 Příště kupovat u českých prodejců a být v klidu.

Scam to není, je jen otázkou kdy zkrachují, když prodávají letenky pod cenou. Pokud ti přišly e-tickets a máš rezervaci potvrzenou, bál bych se trochu míň.

U GoToGate známe zrušené zaplacené rezervace, známe i případy, kdy stáhli z karty jinou částku, než stála letenka.

Jirka

Tomáš

Ahoj, díky na info. E-tickets mám, přišly hned a stržená cena taky odpovídá.
Existuje proti tomuto nějaké cestovní pojištění? I když, pokud GTG nekomunikuje, tak předpokládám, že z nich ani žádná pojišťovna nic nedostane. A pokud kontaktuje leteckou společnost, tak ta je obrátí na GTG, jelikož jsou vlastníci letenek, je to tak?
No.. budu se modlit, ať to nezruší.

GeorGo

Proti tomu žádné pojištění neexistuje, příště jen koupit u kvalitního prodejce a ne u Vietnamců na tržnici. 🙂

Jojo, cokoliv s letenkama řeší GoToGate, takže držím palce, aby nebylo třeba s tím něco řešit, s nimi řešit skoro nic nejde.

Adela Rejlova

Dobrý den, chci se zeptat, mám zvolený termín odletu 14.11. z Vídně s přestupem 1hod v místě Guangzhou. Je hodinový přestup reálně zvládnutelný? Děkuji

GeorGo

Dobrý den Adél, za 1h se přestoupit dá v pohodě, navíc je to garantované. Jen tedy pozor, aby tam nebyly potřeba víza do Číny. Když nám napíšete kompletní routing, poradíme.

Adela Rejlova

Ve vyhledávači Zaletsi.cz jsem zadala let Vídeň 14.11. 18:05 do Bangkoku Suvarnabhumi 15.11. 17:55 (přestup Guangzhou) a zpět Bangkok Suvarnabhumi 5.12. 03:00 dolet Vídeň 5.12. 16:05 (přestup Urumqi – Diwopu).

GeorGo

Víza nejsou potřeba, musí tam být ale let CZ6022, což v tomto případě je. 🙂

Katerina

Dokdy prosím potrvá nabídka?

GeorGo

Do té doby, než ji někdo nevykoupí a nebo podle podmínek tarifu – ten by měl skončit 31. října, ale vidím to spíš na tu první možnost. 🙂

Katerina

Děkuji 😉

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)