Thajsko z Evropy v hlavní sezóně za 6813 Kč
29.7.2016

Thajsko z Evropy v hlavní sezóně

O této nabídce

Dalším dnešním chybným tarifem jsou letenky do Thajska v hlavní sezóně za 6813 Kč se společností Royal Jordanian. Let sice může být trochu méně pohodlný, ale proč cestou do Bangkoku nenavštívit třeba i Kypr a Řím? 🙂 Nepochybujeme, že ušetřené peníze se vám v Thajsku určitě budou hodit k rezervaci lepšího ubytka, několika romantickým večeřím nebo nákupům.

Kromě tohoto tarifu stále ještě připomínáme, že je možné letět do Thajska také z Istanbulu s návratem do Frankfurtu za 6689 Kč, jak jsme vás informovali zde.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadlo: v ceně 1 zavazadlo 23 kg
  • Cestovní období: tarif je dostupný od 1.9. do 31.3.2017
  • Příklady termínů:
    • 29.10. – 8.11. > REZERVUJ (výborný termín na přípoje)
    • 14.11. – 29.11. > REZERVUJ (výborný termín na přípoje)
    • 28.1. – 7.2. > REZERVUJ

[/highlightbg]

Ubytování

Nejlevnější ubytování můžete po celém Thajsku rezervovat na stránkách Agody.

Přelety po Thajsku

Přelety po Thajsku pořídíte za pár korun díky nízkonákladovým aerolinkám Air Asia. Ceny jednosměrných letenek začínají už na pár stovkách. Se stejnou společností si můžete můžete výhodně zaletět třeba také do Malajsie nebo na pár dní do Kambodžy na chrám Ankhor Wat.

Jak do Larnaky

Nejlevněji se do Larnaky dostanete se společností Wizzair s odletem z Katowic. Cena jednosměrných letenek začíná na 550 Kč v průběhu podzimu a okolo 1000 Kč v zimě (zimní letenek určitě ještě půjdou dolů).

Jak z Říma

Z Říma se můžete dostat domů také už zhruba za 500 Kč – nejlevnější letenky nabízejí Wizzair a Ryanair, které ale létají ze sousedního letiště Ciampino, takže by vás čekal přesun mezi letišti.

Další možností je let se společností Vueling, nebo o trochu dráž s ČSA, které ale zase nabízejí nejlepší čas navazujícího letu.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)