Thajsko v hlavní sezóně – 8355 Kč
21.6.2016

Thajsko v hlavní sezóně

O této nabídce

Tak to je pecka! Finnair se ustřelil a prodává zpáteční letenky do Thajska v hlavní sezóně za 8355 Kč! Je to trochu šílenější itinerář, z Prahy se vydáte do Bangkoku a vrátíte se z Bangkoku do Tel Avivu či Dubaje. Cestu můžete zpět ukončit v Helsinkách a odtud vzít low-cost Norwegian za pár set korun do Prahy. A příklad? Odlet 16. ledna s návratem 30. ledna Rezervuj příklad >>

[highlightbg]

Kalendáře letenek

Praha =>Bangkok => Tel Aviv  8354 Kč (možnost vystoupit v Helsinkách) Kalendář >>

Praha => Bangkok za 12 109 Kč (klasická zpátečka s návratem do Prahy) Kalendář >>

[/highlightbg]

Jak tedy z Tel Avivu či z Dubaje?

Jak jsme už psali, cestu můžte ukončit v Helsinkách (vyberte si variantu s delším přestupem) a pak vzít Norwegian do Prahy. Pokud se rozhodnete pokračovat dál, z Tel Avivu do Prahy létá Wizzair, z Dubaje pak můžete vzít Smartwings do Prahy či Ostravy nebo Wizzair do Budapešti či Katowic.

Ubytování v Thajsku

Zatím nerezervujte, jelikož se zřejmě jedná o chybu, pár dní počkejte, jestli Finnair letenky nezruší, maximálně so rezervujte ubytování s možností storna zdarma.

Náhled letenky za 8355 Kč

Thajsko v hlavní sezóně - 8355 Kč


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Dominik

Myslíte, že se objeví ještě nějaké přímé letenky na podzim pod 9 tis z Prahy do Thajska nebo Vietnamu?

Dominik

Ty helsinky na jeden den, proč ne, ale ten tel aviv, pak ještě shánět letenku z tel avivu, nic moc :))) (mám na mysli poměr finance vs pohodlí)

Ale pokud se nekdo chce zdrzet v tel avivu jeste par dni, proc ne 🙂

Jirka

to zas takovy slagr neni .Cely den v Helsinkach na ceste tam a zpet konec v Izraeli 🙂 to je pro opravdove fajnsmekry .-)

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)