Thajsko v mimosezóně za 9 929 Kč
15.12.2018

Thajsko v mimosezóně

9 929

O této nabídce

 

Ukrajinské aerolinky nabízí letenky z Prahy jen za 9 929 Kč s docela příjemným přestupem v Kyjevě. Za tuto velice sympatickou cenu je seženete v období od května do července. Ano, jedná se sice o letenky mimo hlavní turistickou sezónu, ale úplně bychom je nezavrhovali. Na počasí se poslední dobou nedá úplně spolehnout a lidí, co zde byli mimo sezónu a užili si krásný a slunný výlet, najdete poměrně dost. Tuto nabídku ovšem můžete využít i v případě, pokud se budete chtít v tuto dobu přesunout kamkoliv jinam po Jihovýchodní Asii, kde by počasí „mělo být“ lepší – například do Malajsie, na Bali, do Vietnamu apod. V ceně je již odbavené zavazadlo, což je další výhoda.
Toto období by mělo být vhodné ale například pro návštěvu velice oblíbeného ostrova Ko Samui, které je před monzuny chráněné.
Super termín vychází od 16. 6. – 1. 7. Tento termín rezervujte zde >>
 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg
 • Dostupnost: květen – červenec 2019
 • Termíny:
  • 25. 5. – 9. 6. 2019
  • 16. 6. – 1. 7. 2019
  • 22. 6. – 14. 7. 2019
  • … a další

Ubytování

Ubytování v Thajsku vás určitě nezruinuje, ani pokud si za něj trošku připlatíte. Možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a na asijské verzi bookingu – na Agodě. Pokud dáváte přednost vyhledávání na AirBnB, tak i zde najdete docela zajímavé nabídky.
V Bangkoku můžeme ale doporučit například velice příjemný hotel Let´s Zzz Bangkok. Nachází se cca 1,5 km od Khao San Road a za dvoulůžák se snídaní zde zaplatíte cca 300 Kč/os.

Víza

Do Thajského království víza nepotřebujeme. Tedy za předpokladu, že pobyt nepřesáhne 30 dnů.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 9 929 Kč

Thajsko v mimosezóně za 9 929 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)