Thajsko v hlavní sezóně za 7939 Kč
4.7.2016

Thajsko v hlavní sezóně

O této nabídce

Arabská aerolinka Gulf Air zřejmě špatně nacenila open jaw lety do Thajska, díky čemuž nyní můžeme koupit letenky do Bangkoku z Prahy, Vídně či Norimberku s návratem do Frankfurtu již za 7939 Kč. Letenky za tuto cenu jsou dostupné po celou hlavní sezónu včetně malé části vánočního období.

Tato cesta je tvořena open-jaw letenkou z Istanbulu do Bangkoku s návratem do Frankfurtu a přískokem z ČR a okolí do Istanbulu, takže půjde o 2 samostatné letenky. O něco menší pohodlí cesty však jistě bude vykoupeno naprosto skvělou cenou a možností podívat se cestou do Thajska na pár dní do Istanbulu.

[highlightbg]

  • Rezervace letenek do Thajska: v tomto vyhledávači
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 30 kg
  • Cestovní období: odlet do 31.3. a návrat do 30.5.2017
  • Příklady termínů za 6689 Kč:

[/highlightbg]

Jak do Istanbulu?

Do Istanbulu se nejlevněji dostanete se společností Pegasus, která sem lítá z Prahy, Vídně, Norimberku, Mnichova či Budapešti. Nejlevnější letenky většinou vycházejí z Vídně (např. 6.10. za 1250 Kč), o něco dráž z Norimberku (necelých 1400 Kč ve stejném termínu). Letenky z Prahy jsou o něco dražší a vycházejí okolo 1700 Kč. Letenky můžete rezervovat na stránkách Pegasus Airlines. Ve všech případech poletíte na druhé letiště Sabiha a budete se muset přepravit přes celý Istanbul na druhé letiště.

Druhou možností je let z Prahy přímo na letiště Ataturk, za který s Ukrajinskými aerolinkami zaplatíte okolo 2 tis. Kč, za přímý let s Turkish Airlines potom okolo 2600 Kč. Obě varianty naleznete v tomto vyhledávači.

Jestliže preferujete cestu na letiště autem, můžete si také koupit přípoj z Frankfurtu do Istanbulu a poté mít zpáteční letenku z tohoto německého města. Za tento přípoj na letiště Ataturk zaplatíte u Lufthansy nebo Turkish Airlines přibližně 2300 Kč a letenku si můžete koupit v tomto vyhledávači.

Jak z Frankfurtu?

Jízdenku z Frankfurtu do Prahy nejlevněji pořádíte u společnosti Flixbus nebo Regio Jet za ceny od 600 Kč za os.

Ubytování

Nejlevnější ubytování v Thajsko téměř vždy najdete nejlevněji na stránkách Agody.


Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)