Thajsko v hlavní sezoně z Vídně za 11514 Kč
19.10.2016

Thajsko v hlavní sezoně z Vídně za 11514 Kč

O této nabídce

Využijte letenek z Vídně do thajského Bangkoku v hlavní sezoně a pochytejte sluneční paprsky na některém z krásných ostrovů jako jsou Phuket, Phi Phi, Koh Samui či Koh Phangan.

Po příletu do Bangkoku se zde však zdržte jen nezbytně nutnou dobu a pokračujte vstříc prosluněným plážím v Thajském zálivu nebo Andamanském moři. Pro lokální přelety využijte místní levné, nicméně spolehlivé aerolinky mezi něž můžeme zařadit Nokair a AirAsia.

Za příjemný bonus považujeme zpáteční stopover v Abú Dhabí, kde určitě doporučujeme vyrazit do města a podívat se například na Velkou mešitu šejka Zajeda.

Tak neváhejte a zaleťte si na dovolenou třeba v lednovém termínu 10. – 25. za 11514 Kč -> REZERVUJ ZDEPokud byste v Abú Dhabí rádi strávili více než jen 14 hodin, máme pro Vás možnost prodloužit si pobyt u šejků o další takřka 2 dny. V kalendáři vyberte taktéž termín 10. – 25., ale nabídka Vám dovolí odletět z Abu až 28., v tomto případě Vás cena letenek vyjde na 12090 Kč.

  • Rezervace: přímo přes náš vyhledávač
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři
  • Dostupnost: listopad 2016 – červenec 2017
  • Zavazadla: v ceně je 1 ks odbaveného zavazadla s váhovým limitem 23kg a 1 ks příručního zavazadla

Ubytování

Pro nejjednodušší sehnání bytelného místo pro chvíle relaxu a pohody se podívejte na Booking. Další alternativou pro oblast Thajska s pěkným výběrem je bezpochyby Agoda.

Pokud budete cestovat na ostrov Koh Samui, tak vyzkoušejte námi ověřené ubytování přímo na pláži, které nabízí velmi solidní poměr ceny/výkon. V případě cesty na Phuket, se zkuste zaměřit i na tento čtyhvězdový resort ležící jen dvě minuty od nádherných pláží.

Jak do Vídně?

Do metropole sousedního Rakouska, tedy Vídně se velice pohodlně dostanete autobusy společnosti Student Agency. Celá trasa mezi Prahou a Vídní je obsluhována desetkrát denně a pokud pojedete přímo z hlavního města České republiky vyjde Vás cesta na 380 Kč.

Počasí

Hlavní pobytovou sezonu v Thajsku představuje období mezi prosincem a březnem, kdy prakticky vůbec neprší a teploty stoupají nad 25°C, přičemž zároveň nedosahují nesnesitelných hranic. Tudíž tento tip obsahuje vyložene vhodné období pro návštěvu thajských pláží a opalování se a příjemné koupačky v moři, jehož teplota se pohybuje kolem 28°C.

Víza

Občané České republiky toho času nejsou postiženi vízovou povinností při cestě do Thajského království, pokud je účelem jejich cesty pouze turistika a nedrží se zde déle než 30 dní.

Pro stopover ve Spojených arabských emirátech taktéž platí, že příslušníci států Evropské unie mohou krátkodobě na území emirátů pobývat bez nutnosti žádosti o vízum.

Náhled letenky za 12090 Kč

 

Thajsko v hlavní sezoně z Vídně za 11514 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)