Thajsko v hlavní sezóně – 9 638 Kč
5.12.2019

Thajsko v hlavní sezóně

9 638

O této nabídce

Naplánujte si na zimu výlet do Thajska za teplem, zpáteční letenky z Vídně s China Southern pořídíte za parádních 9638 Kč. A kdy? Například s odletem 13. února a návratem 21. února Rezervuj tento termín >>

Cestou tam i zpět je technické mezipřistání v Urumči, pokud poletíte letem CZ6022 a zpět CZ6021 a nebudete mít v Číně delší celkový přestup než 24 hodin, nepotřebujete čínská víza. Čas se počítá od přistání v Urumči v 07:50 dalšího dne, cestou zpět od odletu z Urumči v 16:05.

A proč vyrazit do Thajska?

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Letenky na ostrovy v Thajském zálivu či Andamanském moři pak pořídíte u lokálních nízkonákladových dopravců (Air Asia, Lion Air či Nok Air) za stokorunové částky.

Ubytování

V Bangkoku se ubytujte v tomto osvědčeném tříhvězdovém Hostelu Chern za 437 Kč/os./noc anebo mrkněte na jednoduché bydlo v podobě této populární Paragon One Residence přímo v srdci Bangkoku za 249 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších ubytovacích kapacit po celém Thajsku hledejte na Bookingu, Hotels a Agodě.
Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 9638 Kč

Thajsko v hlavní sezóně - 9 638 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)