Thajsko v červnu z Prahy za 11 052 Kč
4.5.2017

Thajsko v červnu z Prahy

O této nabídce

Vydejte se ochutnat jihovýchodní Asii a zaleťte si do Thajského království na křídlech Flydubai. V systému tohoto dopravce se nám podařilo ulovit ještě pár hezky naceněných termínů na květen a červen,a to dokonce s odlety z Prahy. Do Bangkoku se tak můžete vydat třeba již 21. května s návratem 4. června za 11 052 Kč.

Pokud plánujete dovolenou na plážích Thajského zálivu nebo na některém z přilehlých ostrovů, tak určitě neváhejte a berte. Těchto pár termínů pravděpodobně dlouho nevydrží a budou fuč. Pro lokální přelety nejen z Bangkoku pak ideálně použijte společnost Nokair nebo Air Asia.

Taktéž se na stránkách Flydubai nezapomeňte registrovat do programu OPEN, což Vám zabere pár prokliků a následně získáte 5% slevu na veškeré letenky v nabídce.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce FlyDubai
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 20 kg
 • Dostupnost: květen a červen 2017
 • Termíny:
  • 9. – 21. 5. za 11 954 Kč
  • 21. 5. – 4. 6. za 11 052 Kč
  • 30. 5. – 13. 6. za 12 598 Kč
  • 2. – 12. 6. za 11 907 Kč
  • Uvedené ceny jsou kalkulované včetně již započítaného 3% manipulačního poplatku

Ubytování

Thajsko je z pohledu životních nákladů velice levná země a položka ubytování se nikterak neliší. Proto v Bangkoku i v jiných destinacích naleznete ubytka v příjemných cenových hladinách. Pro hledání střechy nad hlavou se vyplatí zabrousit na stránky Agody či klasického Bookingu. Užitečný může být i srovnavač služeb Trivago. 

Ihned po příletu do Bangkoku nikam nespěchejte a vklidu si omrkněte město. Zázemí na klidnou aklimatizaci naleznete třeba v tomto pohodovém hostelu za 256 Kč/os./noc. Pokud z Bangkoku zamíříte na Phuket, tak dejte šanci tomuto sympatickému poshtelu za 231 Kč/os./noc. V případě, že si pro strávení klidných dní plných relaxu vyberete naopak Koh Samui, tak mrkněte na tento pěkný beach resort za 427 Kč/os./noc.

Víza

Čestí občané nejsou zatíženi vízovou povinností při návštěvě kratší než 30 dnů, takže se nemusíte obávat zbytečné a dlouhavé byrokracie. Pro návštěvu Thajského království Vám tedy postačí platný cestovní pas.

Náhled letenek z Prahy do Thajska za 11 052 Kč

Thajsko v červnu z Prahy za 11 052 Kč

guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jana

Dobrý večer,
není nějaká akce odlet v půlce černva a přílet v půlce července? Všechny akce co jsem našla jsou platné jen v měsíci červnu:(

Děkuji,
Jana

Jarda

Letím na otočku do Bangkoku v půli června s finnair za podobnou cenu, jako v této akci. Při troše štěstí tam něco najdete. Je třeba si ale pospíšit, nabídka končí za čtyři dny.

Jana

ahoj Jardo, díky moc! hledala jsem, ale termín od půlky června do půůlky července jsem se nedostala pod 20t:( bud hledám blbě nebo už je pryč:(

Jarda

Ahoj, já tu nechci klukům lézt moc do zelí, ale vidím třeba 7.,8.,11.6 – 5.7. za 12548, 8.,11. až 16.6. – 11.7. za 13298, v nouzi 20. až 21.6 – 20.7. za 14798, to už je moc. Nabídka je tam už dlouho a to nejlepší je asi už vyprodané. Osobně letím 8.6. jen na průzkum na pár dní.

Jana

To je skvělé moc díky! pozdější termín návratu než 16.7 už tam nelze, že? Nenašla jsem. Myslíte, že cena se udrží ještě 1 až 2 dny?

děkuji! Jana

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)