Thajsko v červnu z Prahy za 11 052 Kč
4.5.2017

Thajsko v červnu z Prahy

O této nabídce

Vydejte se ochutnat jihovýchodní Asii a zaleťte si do Thajského království na křídlech Flydubai. V systému tohoto dopravce se nám podařilo ulovit ještě pár hezky naceněných termínů na květen a červen,a to dokonce s odlety z Prahy. Do Bangkoku se tak můžete vydat třeba již 21. května s návratem 4. června za 11 052 Kč.

Pokud plánujete dovolenou na plážích Thajského zálivu nebo na některém z přilehlých ostrovů, tak určitě neváhejte a berte. Těchto pár termínů pravděpodobně dlouho nevydrží a budou fuč. Pro lokální přelety nejen z Bangkoku pak ideálně použijte společnost Nokair nebo Air Asia.

Taktéž se na stránkách Flydubai nezapomeňte registrovat do programu OPEN, což Vám zabere pár prokliků a následně získáte 5% slevu na veškeré letenky v nabídce.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce FlyDubai
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 20 kg
 • Dostupnost: květen a červen 2017
 • Termíny:
  • 9. – 21. 5. za 11 954 Kč
  • 21. 5. – 4. 6. za 11 052 Kč
  • 30. 5. – 13. 6. za 12 598 Kč
  • 2. – 12. 6. za 11 907 Kč
  • Uvedené ceny jsou kalkulované včetně již započítaného 3% manipulačního poplatku

Ubytování

Thajsko je z pohledu životních nákladů velice levná země a položka ubytování se nikterak neliší. Proto v Bangkoku i v jiných destinacích naleznete ubytka v příjemných cenových hladinách. Pro hledání střechy nad hlavou se vyplatí zabrousit na stránky Agody či klasického Bookingu. Užitečný může být i srovnavač služeb Trivago. 

Ihned po příletu do Bangkoku nikam nespěchejte a vklidu si omrkněte město. Zázemí na klidnou aklimatizaci naleznete třeba v tomto pohodovém hostelu za 256 Kč/os./noc. Pokud z Bangkoku zamíříte na Phuket, tak dejte šanci tomuto sympatickému poshtelu za 231 Kč/os./noc. V případě, že si pro strávení klidných dní plných relaxu vyberete naopak Koh Samui, tak mrkněte na tento pěkný beach resort za 427 Kč/os./noc.

Víza

Čestí občané nejsou zatíženi vízovou povinností při návštěvě kratší než 30 dnů, takže se nemusíte obávat zbytečné a dlouhavé byrokracie. Pro návštěvu Thajského království Vám tedy postačí platný cestovní pas.

Náhled letenek z Prahy do Thajska za 11 052 Kč

Thajsko v červnu z Prahy za 11 052 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)