Thajsko, Srí Lanka a mnoho dalšího z Prahy – od 11490 Kč
3.1.2015

Thajsko, Srí Lanka a další... od 11 490 Kč

O této nabídce

Pokud jste zatím nevyužili žádné akce Aeroflotu a dalších aerolinek pro lety do jihovýchodní Asie, nemusíte rozhodně smutnit. Nejlepší evropská aerolinka, Turkish Airlines, totiž právě spustila akci, v rámci které nabízí letenky z Prahy většinou s velmi krátkými přestupy v obou směrech do Thajska, na Srí Lanku, do Soulu nebo indického Dillí už od 11490 Kč. Termínů je přitom dostupná velká spousta od února do konce září 2015, a to včetně letních prázdnin.

Termíny

Ubytování

V jihovýchodní Asii kromě klasických a tajných nabídek Bookingu mrkněte na Agodu, která bývá často levnější.

[google-map-v3 shortcodeid=“ef3c585f“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Colombo{}5-default.png|Bangkok{}4-default.png|Dillí{}6-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)