Thajsko pohodlně z Prahy za 11590 Kč
9.4.2016

Thajsko pohodlně z Prahy

O této nabídce

Pokud neradi cestujete v hlavní sezóně, kde jsou všude tisíce turistů a ceny jsou pořádně našponované, můžete využít nabídku KLM a Air France na pohodlné spojení z Prahy (PRG) do Bangkoku (BKK) prakticky během celého jara za 11590 Kč. V obou směrech budete mít přestupy pod 2 hodiny, takže nebudete muset strávit zbytečné hodiny na cestě.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: v ceně 1 odbavené zavazadlo 23 kg

[/highlightbg]

Jarní počasí v Thajsku

Květen

Květen je měsíc, kdy ceny ubytování většinou dosahují svého minima a s akcemi se můžete setkat doslova na každém rohu. S tím souvisí i to, že květen je v Thajsku opravdu deštivý a příjemné počasí v prakticky jen na několika ostrovech v okolí Bangkoku

Červen

Červen je k návštěvě výrazně vhodnější než květen a celkový úhrn srážek je oproti květnu zhruba poloviční. V červnu také pomalu ustává období dešťů na severu Thajska, kde můžete pozorovat krásně zelounou džungli.

V červnu je již také hezké počasí na ostrovech východního pobřeží, hlavně na Ko Samui nebo Ko Tao.

Ubytování

Ubytování po celém Thajsku si můžete nejlevněji rezervovat na stránkách Agody.

Na Ko Samui jsme několikrát sami vyzkoušeli  toto luxusní ubytování v banánovém háji za rozumnou cenu a byli jsme vždy maximálně spokojeni.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)