Thajsko pohodlně z Prahy za 11096 Kč
25.7.2018

Thajsko pohodlně z Prahy

11096

O této nabídce

Léto je sice v plném proudu a teploty v kancelářích atakují bod varu, ale správný cestovatel už myslí na to, kam vyrazí na podzim v zimě. Se skvělou akcí nyní přichází aerolinky Air France / KLM, které prodávají letenky z Prahy do Bangkoku už za 11096 Kč. Dostupných termínů jsou spousty od konce července až do prosince, přičemž na každém záleží, zda zvolí cestou do Bangkoku delší přestup s možností prohlídky Paříže / Amsterdamu, nebo vybere pohodlnou variantu s nekratším možným přestupem v obou směrech. Za podobnou cenu se přitom do Thajska dostanete snad jen s o 2* horšími Ukrajinci.

Thajsko je dokonalá země pro všechny začínající individuální cestovatele nebo rodiny s dětmi, které touží po bezpečné a civilizované exotice, nádherných plážích a jedné z nejlepších kuchyní na světě. Pokročilejší cestovatelé si díky husté síti nízkonákladových aerolinek mohou z Bangkoku udělat ideální startovací bod pro své cesty po JV Asii. 

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky KLM
  • Zavazadla: v ceně je odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: nejlevněji konec srpna – prosinec 2018

Ubytování

Po příletu si můžete nechat několik dní na aklimatizaci v Bangkoku, než vyrazíte někam na pláž nebo za dalším poznáním země. Můžeme zde doporučit třeba tento pohodový 3* hotel hned u řeky kousek od zastávky lodního autobusu, kde za noc se snídaní zaplatíte cca 550 Kč na os. a noc.

V srpnu a září by mělo být nejlepší počasí na JV kolem ostrova Ko Samui. Sami jsme vyzkoušeli tento krásný hotel v banánovém háji za super cenu a byli jsme naprosto nadšeni.

Od října již bude na jihu dost výrazně pršet, takže o mnoho lepší strategie je vyrazit za poznáním severa ostrova. I zde naleznete výhodné ubytování na hotels.com, bookingu nebo u specialisty na JV Asii – Agodě.

Víza

Pro pobyty kratší než 30 dnů nepotřebujete do Thajska žádné vízum.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 11096 Kč

Thajsko pohodlně z Prahy za 11096 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)