Thajsko – Phuket za 10 846 Kč
13.9.2017

Thajsko - Phuket

10846

O této nabídce

Nestihli jste si včera pořídit výhodné letenky do thajského Bangkoku anebo dáváte spíše přednost komfortu během cesty, takže akce Flydubai jdou mimo Vás? Tak přesně proto byste měli následujcím řádkům věnovat zvýšenou pozornost. Jedny z nejoblíbenějších aerolinek v podání Emirates nabízejí během podzimu letenky na samotný jih Thajského království – na ostrov Phuket. V okolních vodách Andamanského moře se tak múžete vykoupat ještě před začátkem hlavní sezony (pokud poletíte již na přleomu září a října) anebo právě na jejím začátku (neboť termíny jsou dostupné až do začátku prosince). Odlety jsou naplánované z dobře dostupné Budapešti a zpáteční letenka Vás vyjde na hezkých 10 846 Kč. Dejte si však pozor na příliš dlouhé otálení, jelikož termínů za tuto velmi dobrou cenu není příliš).

Cestou Vás sice čeká noční přestup v Dubaji, který lze ale v některých termínech protáhnout až na téměř 24-hodinovou zastávku v této arabské metropoli. A během ní rozhodně stihete vidět to nejzajímavější, co zde vyrostlo…

Ubytování

Stejně jako v celé oblasti jihovýchodní Asie nejsou náklady spojené s ubytováním tou největší zátěží Vašeho cestovatelského rozpočtu – pokud ovšem nebude dovolenou trávit v nejluxusnějších resortech. Střechu nad hlavou si jednoduše vyberete na stránkách Bookingu nebo vyzkoušejte stránky Agody, kde nelezente leckdy finačně výhodnější nabídku. Od věci nemusí být ani využití srovnavače služeb Trivago.

My bychom si vybrali třeba tento skvěle hodnocený tříhvězdový hotel za 422 Kč/os./noc v jihovýchodní části ostrova. Velmi hezky vypadá i tato čtyřhvězda na západě ostrova kousek od pláže za 608 Kč/os./noc.

Víza

Pro návštěvy za turistickým účelem nepřesahující 90 dní pobytu na území Thajského království nejsou víza pro občany České republiky vyžadována.

​​​​​​​Jak do Budapešti

Do maďarské metropole se nejpohodlněji dostanete vlaky  Českých drah,  kdy jednosměrná jízdenka vychází na 532 Kč (při včasné nákupu, tj. alespoň 3 dny před odjezdem). Alternativou mohou být autobusový spoje společností  RegioJet  (jednosměrné jízdenky z Prahy od 395 Kč, resp. z Brna od 295 Kč) nebo o něco dražší  Flixbus  a  Eurolines.    Poslední  dvě jmenované společnosti  cenově vychází velice podobně jako vlak.    

Náhled letenek z Budapešti na Phuket za 10 846 Kč

Thajsko - Phuket za 10 846 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)