Thajsko – Phuket – Etihad – 11 511 Kč
20.5.2013

Thajsko – Phuket – Etihad – 11 511 Kč

O této nabídce

Na několik červnových termínů nabízí Etihad zpáteční letenku z Milána do Phuketu s návratem do Vídně za 11 511 Kč. Příkladem může být odlet 11. 6. s návratem 26. 6. Letenku naleznete v tomto vyhledávači ve kterém nezapomeňte zadat Jiný návrat.Další dostupné termíny:

  • 4. 6.  – 17. 6.
  • 6. 6. – 20. 6.
  • 13. 6. – 26. 6.

Pokud preferujete návrat do Mnichova, kombinace Miláno-Phuket-Mnichov je dostupná za 12440 Kč, například 11. 6. – 26. 6.

Ubytování na Phuketu

Thajsko je ve srovnání s ČR levné ubytování na Phuketu pořídíte už za 136 Kč/os/noc! Naopak luxusní ubytování za rozumnou cenu na pláži včetně snídaně můžeme doporučit v tomto resortu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Phuket{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)