Thajsko & Malajsie z Vídně či Berlína od 10 418 Kč
1.7.2019

Thajsko & Malajsie z Vídně či Berlína

od 10 418

O této nabídce

Národní jordánská aerolinka, Royal Jordanian, opět dala do oběhu příjemný tarif umožňující se vydat do jihovýchodní Asie během celé hlavní sezony. Pokud si za cílovou destinaci vyberete Bangkok a následně budete poznávat krásy jednotlivých thajských ostrovů, pak využijte nabídky letenek z Vídně za 10 439 Kč. Zatímco pokud vás to potáhne spíše do Malajsie, pak zvolte letenky z Berlína do Kuala Lumpur za 10 419 Kč.  Je prakticky jedno, kdo ve vaší interní volbě zvítězí. Tak či onak budete mít v ceně letenky i zapsané zavazadlo a po cestě do jihovýchodní Asie vás bude čekat jeden středně dlouhý přestup v Ammánu.

Proč zrovna Bangkok?

Thajci jej nazývají městem andělů, my mu říkáme město hříchu. Bangkok je svobodnou metropolí, kde transsexuálové potkávají buddhistické mnichy, kde kolem honosných zlatých chrámů vyrůstají skleněné mrakodrapy, kde jde klid meditace nestoudně protínán zvuky nekončících párty. Bangkok je zkrátka zážitkem na celý život, tak okuste to hříšné jablko, projednou nebudete vyhnáni z ráje. Roztočte to v šílené Khao San, vyrazte si z kopýtka na Soi Cowboy. Navštivte ale i úchvatný chrám úsvitu Wat Arun, relaxujte v zahradách Bang Krachao a jeďte smlouvat na plovoucí trhy!

A proč právě Kuala Lumpur?

Kuala Lumpur je perlou Malajsie, směsicí moderního velkoměsta a asijské tradice. Ztraťte se v džungli mrakodrapů, stůjte v úžasu před slavnými dvojčaty Petronas Twin Towers. Zajděte nakupovat, ochutnávat malajské, čínské i indické jídlo nebo pozdravit barevné opeřence v proslulém ptačím parku. Nechte se uchvátit nádherným hinduistickým chrámem ležícím v jeskyni Batu, je plný hravých opic a hrdě před ním stojí zlatá socha majestátního Murugana – boha války a vítězství, ta největší na světě. Neopakovatelného výhledu na celé Kuala Lumpur se vám pak dostane z k nebi se tyčící věže Menara, a to zvlášť v době, kdy slunce dává dobrou noc.

 

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Vyberete-li si za cílovku Bangkok, pak vám každopádně doporučíme tento populární a velmi dobře hodnocený Chern Hostel za 450 Kč/os./noc anebo tento jednoduchý Au Bon Hostel za 292 Kč/os./noc. Naopak povede-li vaše cesta do Kuala Lumpur pak zvolte tyto pětihvězdové apartmány se střešním bazénem za 579 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších možností bydla po celém Thajsku i Malajsie hledejte na stránkách Agody, Bookingu či Hotels.com.

 

Víza

V případě krátkodobých turistických návštěv není třeba žádných víz při cestách do Thajského království ani Malajsie.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 439 Kč

Thajsko & Malajsie z Vídně či Berlína od 10 418 Kč

 

Náhled letenky z Berlína do Kuala Lumpur  za 10 418 Kč

Thajsko & Malajsie z Vídně či Berlína od 10 418 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)