Thajsko, Malajsie, Srí Lanka, Indie, Nepál atd. od 7 740 Kč
21.12.2018

Thajsko, Malajsie, Srí Lanka, Indie, Nepál atd.

od 7 740

O této nabídce

Vánoce se sice blíží mílovými kroky, ale Oman Air naděluje již nyní, když osvěžil tarify na letenkách do mnoho destinací v jižní a jihovýchodní Asii. V aktuální akci pořídíte open jaw letenky s odletem z Prahy a návratem do nedaleké Vídně za opravdu parádní ceny. A kam si tedy mlžete začít plánovat další výlet během nadcházejícího roku? Paleta destinací je skutečně pestrá: Indonésie, Filipíny, Malajsie, Thajsko, Nepál, Srí Lanka a mnoho destinací v Indii (právě sem jsou letenky nejlevnější). Ceny začínají na 7 740 Kč a téměř do všech destinací vyjmenovaných níže nepřekročí ve vybraných termínech ani hranici 9 tisíc Kč.

Ománci mají i velice vstřícnou zavazadlovou politiku, kdy letenky obsahují hned 2 ks zapsaných zavazadel. Termíny pak vybírejte prakticky napříč celým rokem 2019 (tarif má výjimku jen v druhé půlce dubna), stačí si jen trochu vyhrát a možná se lehce obrnit trpělivostí…

Nakombinovat se již tradičně dají i double open-jaw letenky jako například ty z Prahy do Bangkoku a návratem z malajské metropole Kuala Lumpur do Vídně za 8 469 Kč >> REZERVUJ ZDE Případně si do itineráře naplánujte i zastávku v Ománu (vízum s pobytem na 10 dní pořídíte za 5 OMR = cca 300 Kč) -> trip na Srí Lanku se zastávkou v Ománu je k mání za 9 834 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ať již vaše cesty povedou kamkoliv, tak se při hledání pěkného bydla můžete spolehnout na osvědčený Hotels.com či klasický Booking. V jihovýchodní Asii bude dobrým pomocníkem i Agoda.

Náhled letenky z Prahy do Dillí a návratem do Vídně za 7 740 Kč
​​​​​​​Thajsko, Malajsie, Srí Lanka, Indie, Nepál atd. od 7 740 Kč


Bude se hodit

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)