Thajsko – Krabi – 11 678 Kč
19.5.2018

Thajsko - Krabi

11678

O této nabídce

Naplánujte si dovču na zimu už teď a využijte akci Qatarců na cestu do Thajska. Byť akční letenky bývají většinou do Bangkoku, tentokrát to bude rovnou oblíbené Krabi. Termínů na zimu je spousty, vyrazte se ohřát do tepla hnedka v listopadu nebo potom v hlavní lednové sezóně. Mrkněte se třeba termín v polovině listopadu, 15. listopadu s návratem 29. listopadu za 11 678 Kč Rezervuj tento termín >>

Ubytování

Ubytko si bookněte dopředu, a další dny si je můžete uhádat na místě trochu levněji, než na internetu. Na první dny bychom zůstali  v tomhle pěkném ubytování, které je 1 minutu od pláže.

Jak do Mnichova

Na palubách žlutách resp. zelených autobusů Regiojet nebo Flixbus začíná jednosměrka od 269 Kč do centra Mnichova, až na letiště vyjde jízdenka na 575 Kč. Pohodlnou alternativou je vlakový spoj z Prahy, který vychází na 364 Kč/směr.

Náhled letenky z Mnichova na Krabi za 11 678 Kč

Thajsko - Krabi - 11 678 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)