Thajsko – Koh Samui – z Prahy za 13 994 Kč
13.6.2017

Thajsko - Koh Samui - z Prahy

O této nabídce

Před týdnem jsme Vás informovali o aktuálně nejrychlejším spojení z Prahy do Thajska na křídlech Austrian Airlines. Současných tarifů rakouské společnosti však můžete směle využít i k dovolenkovým plánům přímo na krásném ostrově Koh Samui. Opět platí, že za kratší čas se na tento ostrov v Thajském zálivu prostě nedostanete, jelikož jak ve Vídni tak v Bangkoku na Vás čekají příjemně krátké přestupy. Takže pokud chcete co nejrychleji vypadnout z kanclu k moři a užívat si písečných pláží, slunečních paprsků a osvěžujících drinků – není nad čím váhat. Letenky z Prahy jsou navíc dostupné v celé řadě termínů včetně hlavní sezony za pěkných  13 994 Kč. Kupříkladu termín 5. – 18. 2. >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Přímo na Koh Samui můžeme jedině doporučit toto prima ubytování na pláži, které jsme sami ozkoušeli a bylo opravdu v topu. Další pěkné nabídky naleznete na stránkách Agody, jež v JV Asii vychází často lépe než Booking. Na škodu nebude ani využití srovnavače Trivago.

Víza

Čestí občané nejsou zatíženi vízovou povinností při návštěvě kratší než 30 dnů, takže se nemusíte obávat zbytečné a dlouhavé byrokracie. Pro návštěvu Thajského království Vám tedy postačí platný cestovní pas.

Náhled letenky z Prahy na Koh Samui za 13 994 Kč

 

Thajsko - Koh Samui - z Prahy za 13 994 Kč

guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Filip

Dobrý den, proč nelze tyto letenky koupit pro více osob? Vyhledávání pro jednu osobu mi najde letenky za cca 14 000 Kč s Austian. Jakmile to samé vyhledávání dám pro dvě osoby, najde to všelijaké komplikované delší lety s jinými společnostmi a za vyšší cenu.

Filip

Nebo spíš jinak… i když najdu let za oněch cca 14 000 Kč, tak to pak řekne, že došlo ke změně dostupnosti u dopravce a nejde nic koupit. Akce tedy skončila? Pokud ano, proč jsou lety stále ve vyhledávání dostupné? Děkuji.

Markéta

Dobrý večer,
navolila jsem si let z Prahy na Koh Samui a zpět dne 15.2.2018 až 6.3.2018 ve Vašem vyhledávači – cena je 13.974,- s austrian a banghok airways. Přímo na stránkách austrian je cena cca 29.000,- pouze na let na Koh Samui z Prahy a cesta zpět za cca 14.000,-. Lze to tedy přes Váš vyhledávač opravdu zakoupit za výše uvedenou cenu?
Děkuji Markéta

Petr

Jde letet rovnou z Vidne? Pripadne kolik by stala letenka. Dekuji.

Lukáš Macháček

Pokud vystoupím ve Vídni, tak kufry najdu v Praze nebo jsou schopni mi je vyložit?

Lukáš

Dovolím si nesouhlasit 😀

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)