Thajsko – Koh Samui – z Prahy za 13 994 Kč
13.6.2017

Thajsko - Koh Samui - z Prahy

O této nabídce

Před týdnem jsme Vás informovali o aktuálně nejrychlejším spojení z Prahy do Thajska na křídlech Austrian Airlines. Současných tarifů rakouské společnosti však můžete směle využít i k dovolenkovým plánům přímo na krásném ostrově Koh Samui. Opět platí, že za kratší čas se na tento ostrov v Thajském zálivu prostě nedostanete, jelikož jak ve Vídni tak v Bangkoku na Vás čekají příjemně krátké přestupy. Takže pokud chcete co nejrychleji vypadnout z kanclu k moři a užívat si písečných pláží, slunečních paprsků a osvěžujících drinků – není nad čím váhat. Letenky z Prahy jsou navíc dostupné v celé řadě termínů včetně hlavní sezony za pěkných  13 994 Kč. Kupříkladu termín 5. – 18. 2. >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Přímo na Koh Samui můžeme jedině doporučit toto prima ubytování na pláži, které jsme sami ozkoušeli a bylo opravdu v topu. Další pěkné nabídky naleznete na stránkách Agody, jež v JV Asii vychází často lépe než Booking. Na škodu nebude ani využití srovnavače Trivago.

Víza

Čestí občané nejsou zatíženi vízovou povinností při návštěvě kratší než 30 dnů, takže se nemusíte obávat zbytečné a dlouhavé byrokracie. Pro návštěvu Thajského království Vám tedy postačí platný cestovní pas.

Náhled letenky z Prahy na Koh Samui za 13 994 Kč

 

Thajsko - Koh Samui - z Prahy za 13 994 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)