Thajsko – Chiang Mai z Prahy s Qatarci za 13 310 Kč
14.11.2019

Thajsko - Chiang Mai z Prahy s Qatarci

13310

O této nabídce

Phuket, Krabi a Bangkok už znáš? Láká tě poznat i jiná zákoutí thajského království? Co takhle si zaletět z Prahy s luxusními 5* Qatar Airways do Chiang Mai. Letenky vás od listopadu do března následujícího roku vyjdou sympatických na 13 310 Kč. V ceně je jedno odbavené zavazadlo, velice dobré občerstvení na palubě aerolinky a při zpáteční cestě můžete využít delšího stopoveru v Doha a prozkoumat během pár hodin toto jedinečné město na arabském poloostrově.

Chiang Mai se nachází v srdce horské oblasti na severu země. Patří mezi jedno z nejoblíbenějších míst baťůžkářů a digitálních nomádů. Místní pohoda, milí obyvatelé, krásná příroda, a spousta zajímavých míst „bez“ davů turistů prostě uchvátí každého. Poznej sám na vlastní kůži, jak vypadá to „pravé“ Thajsko a na sedadle zapůjčené motorky se vydejte za poznáním méně turisticky navštěvované thajské oblasti (navštiv nejvyšší horu Doi Inthanon, některý z nedalekých národních parků, okolí řeky Mekong, Chiang Rai, apod).

Super termín vychází například od 3. 3. – 13. 3. Tento termín rezervujte u nás na webu >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: listopad 2019 – březen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Budete v Thajsku, tak se nemusíte bát, že utratíte majlant za ubytování. V Chiang Mai můžeme doporučit Jasmine Chiangmai Boutique Hotel, kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde na 310 Kč/os. Trošku luxusnější variantou je pak Chedi Home Chiang Mai, kde za dvoulůžák se snídaní dáte 500 Kč/os.

Až budete cestovat po severu Thajska, doporučujeme si buknout ubytko na některém z osvědčeným webu jako je Booking.com, Hotels.com, Agodě. Pokud chcete zažít trošku adventure, doporučuji nic předem nebukovat – místní nemluví anglicky a domlouvat pak cenu a samotné ubytování je docela sranda.

Letenky z Prahy do Chiang Mai za 13 310 Kč

Thajsko - Chiang Mai z Prahy s Qatarci za 13 310 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)