Thajsko – Bangkok za 9 948 Kč
7.9.2017

Thajsko - Bangkok

9948

O této nabídce

Pro nenáročné cestovatele, pro které je při nákupu letenky primární především cena tu máme nabídku zajímavě oceněných letenek z německých leteckých přístavů v Berlíně a Mnichově do Bangkoku – hlavního města Thajského království. Na začátku hlavní sezony neboli v listopadu si tam můžete zaletět za méně než 10 tisíc s ukrajinskými aerolinkami.

Letenky z Mnichova vycházejí na 9 948 Kč třeba v termínu 13. – 28. 11. >> REZERVUJ ZDE  a pokud je pro Vás bližší odletové letiště berlínský Tegel, tak se do jihovýchodní Asii vydejte odtamtud v termínu od 22. listopadu do 3. prosince za 9 990 Kč >> REZERVUJ ZDE

Kreativitě při vytváření cestovního itineráře se meze opravdu nekladou. Omrkněte Bangkok a vydejte vstříc nádherným plážím na některém z ostrovů v Thajském zálivu. Hustou síť leteckých spojení zajišťuje AirAsia nebo další lokální dopravce NokAir a letenky Vás vyjdou doslova na pár stovek.

Cestou zpátky Vás čeká delší stopover přes na kyjevském letišti Boryspol. Buď se můžete vydat na rychloexkurs do centra města, kam Vás dovezou autobusy společnosti SkyBus. Anebo přenocujte přímo v terminálu, kde Vám pomůže usnout třeba místní levná ale chutná vodka Nemiroff…

Ubytování

Náklady na ubytování Vás obecně v jihovýchodní Asii nevyjdou příliš draho. Střechu nad hlavou se vyplatí hledat na oblíbeném Bookingu nebo využijte srovnavače služeb Trivago. Zajímavé ceny v oblasti vycházejí i při hledání přes server Agoda. Případně zkuste hodit oko na platformu AirBnB.

Víza
Pro návštěvy za turistickým účelem nepřesahující 90 dní pobytu na území Thajského království nejsou víza pro občany České republiky vyžadována.

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Na této trase operuje ještě například Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.

Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

Náhled letneky z Mnichova do Bangkoku za 9 948 Kč

Náhled letenky z Berlína do Bangkoku za 9 990 Kč

Thajsko - Bangkok za 9 948 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)