Thajsko – Bangkok z Vídně s Emirates & Qatarci od 11 996 Kč
30.9.2019

Thajsko - Bangkok z Vídně s Emirates & Qatarci

od 11 996

O této nabídce

Aktuálně nejlevnější letenky do Thajska nabízejí z Prahy i Vídně čínské aerolinky. Pokud si však potrpíte na kvalitu poskytovaných služeb na palubě a rádi létáte s renomovanými aerolinkami, zaměříte se pravděpodobně na nabídku dvou aerolinek z Perského zálivu, Emirates & Qatar Airways. Zpáteční letenky z Vídně do Bangkoku s Emirates pořídíte skrze naše kalendáře na mnoho termínů od října letošního roku až do června toho nadcházejícího za 11 996 Kč. Zatímco letenky s Qatar Airways vás vyjdou jen nepatrně dráž, Vídeň – Bangkok za 12 309 Kč. V případě první zmiňované aerolinky obsahuje základní tarif odbavené zavazadlo s limitem 15 kg, u Qatarců je pak limit dvojnásobný. Kromě kvalitních služeb vás cestou do Thajska čekají i příjemné přestupy v obou dvou směrech (v Dubaji či Dauhá ).

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Letenky na ostrovy v Thajském zálivu či Andamanském moři pak pořídíte u lokálních nízkonákladových dopravců (Air Asia, Lion Air či Nok Air) za stokorunové částky.

Pokud je pro vás prioritní zejména cena letenky, pak se podívejte i na kalendáře letenek z Vídně s China Southern Airlines za 9 741 Kč anebo Royal Jordanian za 10 819 Kč.

Ubytování

V Bangkoku se ubytujte v tomto osvědčeném tříhvězdovém Hostelu Chern za 437 Kč/os./noc anebo mrkněte na jednoduché bydlo v podobě této populární Paragon One Residence přímo v srdci Bangkoku za 249 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších ubytovacích kapacit po celém Thajsku hledejte na Bookingu, Hotels a Agodě.

 

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku s Emirates za 11 996 Kč

Thajsko - Bangkok z Vídně s Emirates & Qatarci od 11 996 Kč

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku s Qatarci za 12 309 Kč

Thajsko - Bangkok z Vídně s Emirates & Qatarci od 11 996 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Emirates

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)