Bangkok
26.12.2013

Bangkok

O této nabídce

Odpovědí na velmi zajímavé ceny letenek Emirates, o kterých jsme informovali, je ještě o chlup levnější tarif Ukraine International. Zpáteční letenka z Prahy do Bangkoku s rychlým přestupem v Kijevě vychází na 13 491 Kč. Příkladem může být odlte 19. března s návratem 31. března. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači. Dostupné jsou od 17. března do 15. července, rezervace do 10. ledna nebo do vyprodání.

Ubytování v Bangkoku

Ačkoli většina cestovatelů míří na ostrovy Samui či Phuket, též stráví pár dní v Bangkoku. Právě v tomto městě doporučujeme rezervaci dopředu například v tomto ověřeném ubytování v centru za 135 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)