Thajsko – Bangkok – letní termín za 8490 Kč
23.5.2014

Thajsko - Bangkok - letní termín

O této nabídce

Jestliže se Vám nechce čekat s cestou do JV Asie až zimní sezony a chtěli byste si tam zaletět už nyní v létě, nečekejte ani minutu a využijte super nabídky Srilankan Airlines. V rámci této nabídky Vás letenky do Bangkoku z Milána s návratem do Frankfurtu vyjdou na neskutečných 8590 Kč. Možností je také zastavit se cestou z Bangkoku na několik dní na Srí Lance za skvělou cenu 9051 Kč.

Odlet z Milána – 17.6. – 8.7.

Odlet z Říma17.6. – 8.7.

Varianta týden Thajsko, týden Srí Lanka 17.6. – 9.7.

Jak do Milána:

Do Milána se nejlevněji dostanete se společností easyjet na letiště Malpensa nebo do Bergama s Wizzairem.

Jak do Říma:

Do Milána Vás vyjde nejvýhodněji letenka se společnostmi easyjet, Wizzair a Vueling.

Jak z Frankfurtu:

Z Frankfurtu doporučujeme využít autobusů Student Agency nebo eurolines.

Ubytování:

V Thajsku a na Srí Lance doporučujeme kromě nabídek Agody také mrknout do tajných nabídek Bookingu, kde můžete nalézt ubytování za zajímavé ceny.

[google-map-v3 shortcodeid=“a58e5dba“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)