Thajsko – Bangkok – KLM – 13 366 Kč
25.6.2013

Thajsko – Bangkok – KLM – 13 366 Kč

O této nabídce

KLM spolu s ČSA nabízí levné letenky z Prahy do Bangkoku s přestupem v Amsterdamu. Příkladem může být odlet 3. září s návratem 17. září. Letenky rezervujte v našem vyhledávači letenek. Dostupnost letenek je omezena od 1. září do 3. prosince s maximální dobou pobytu 1 měsíc a rezervací do 30. června nebo do vyprodání. Jedinou nevýhodou je nutné nocování v Amsterdamu při cestě do Bangkoku.

Další dostupné termíny:

  • 17. 9. – 30. 9.
  • 10. 10. – 23. 10.
  • 3. 12. – 18. 12.

Případně nám můžete napsat do komentářů o jiný termín.

Aktualizace: O letních prázdninách

Qatar Airways nabízí rovněž z Varšavy do Bangkoku za 12 174 Kč. Příkladem může být 11. – 25. července – vyhledávač.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)