Thajsko – Bangkok – Etihad – 12 694 Kč
21.11.2013

Thajsko – Bangkok – Etihad – 12 694 Kč

O této nabídce

Na hlavní turistickou sezónu leden a únor jsou stále k dispozici zpáteční letenky z Vídně do Bangkoku s návratem do Mnichova za 12 694 Kč. Příkladem může být odlet 28. ledna s návratem 10. února. Letenku naleznete v tomto vyhledávači letenek, nezapomeňte zadat preferovaného dopravce Etihad.

Další dostupné termíny za tuto cenu

Nenalez-li jste termín? Napište nám do komentářů. 🙂

Ubytování v Thajsku

Na hlavní turistickou sezónu doporučujeme  určitě rezervovat hotel v Bangkoku, 141 Kč/os/noc je velmi solidní cena. Chystáte-li se na ostrov Koh Samui, doporučujeme bydlet v banánovém háji v těchto luxusních chýších včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)