Thajsko – Bangkok – ČSA – 14 610 Kč
7.5.2013

Thajsko – Bangkok – ČSA – 14 610 Kč

O této nabídce

ČSA ve své dnešní akci nabízí z Prahy zpáteční letenky do Bangkoku za 14 610 Kč. Letenky jsou dostupné od května do července. Příkladem může být odlet 27. června s návratem 10. července. Letenky rezervujte přímo na stránce ČSA.

Ubytování

V Thajsku doporučujeme si zařídit ubytování až na místě, kromě Bangkoku, zde pořídíte jednoduché ubytování už za 93 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)