Thajsko – Bangkok – 11981 Kč
5.2.2016

Thajsko - Bangkok

O této nabídce

Navštívit malebné pláže na ostrovech Koh Samui, Koh Tao či Phi Phi mimo sezónu, kdy ceny hotelů a místních výletů budou poloviční v dubnu a květnu. Výchozím bodem pro cestu na tyto ostrovy je většinu cestovatelů Bangkok, kam se dostanete díky kombinaci Turkish z Prahy (PRG) do Bangkoku (BKK) s návratem do Vídně (VIE) za 11981 Kč například s odletem 9. května s návratem 17. května.

TIP: Hledáte-li letenku z Prahy s návratem do Prahy, o 267 Kč dráž to pořídíte rovněž s Turkish na 9. 5. – 17. 5. – Rezervuj příklad >>

[highlightbg]

Jak se dostat na populární ostrov Samui či Phuket?

Řada cestovatelů pokračuje na ostrov Koh Samui či na Phuket. Pro vnitrostátní lety doporučujeme nízkonákladové aerolinky Nok air a Air Asia.

Ubytování v Thajsku

Pokud pojedete na ostrov Koh Samui, doporučujeme toto luxusní ubytování v banánovém háji za rozumnou cenu (několikrát ke spokojenosti prověřeno).

V Bangkoku kromě nabídek Agody doporučujeme mrknout do tajných nabídek Bookingu, kde můžete nalézt pětihvězdičkové hotely za zajímavé ceny.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)