Thajsko – Bangkok – 11 890 Kč
9.1.2014

Bangkok z Prahy s návratem do Vídně

O této nabídce

Zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku s návratem do Vídně nabízí a British a Jet Airways za 11890 Kč. Příkladem může být odlet 3. února s návratem 10. února. Rezervace je nutná do 15. ledna nebo do vyprodání, maximální doba pobytu je 90 dní. Letenky jsou dostupné od ledna do konce června.

Přehled všech dostupných kombinací naleznete v tomto přehledném kalendáři letenek.

Ubytování v Thajsku

V Bangkoku doporučujeme tento ověřený velmi levný hotel za 135 Kč/os/noc. Pokud budete cestovat na ostrov Koh Samui, velmi luxusní (námi ověřené) ubytování na pláži v dobrém poměru cena/výkon nabízí Smile House.
[google-map-v3 shortcodeid=“8e708064″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)