Thajsko a Srí Lanka s luxusními Emirates od 11387 Kč
16.10.2016

Thajsko a Srí Lanka s Emirates

O této nabídce

Tato nabídka je výhodná zejména pro obyvatele Moravy a Slováky, protože odlet je z maďarské Budapešti. Cena letenek do Bangkoku je 11387 Kč, do Colomba potom můžete letět jen o zhruba o stovku dráž. Zajímavou variantou je také možnost zůstat několik dní v Dubaji a spojit tak návštěvu více míst.

Jak do Budapešti?

Do Budapešti je dostanete z Prahy nebo Brna přímo autobusem nebo vlakem. Pravidelně jezdí žluté linky Student Agency anebo můžete využít společnosti Eurolines. Další možností (která je výhodná například při cestě z Pardubic či jiného města na trati) je cesta vlakem s včasnou jízdenkou od Českých drah.

Všechny tyto varianty jsou cenově srovnatelné a cena jednosměrné jízdenky se pohybuje kolem 500 Kč.

Ubytování

Nejvýhodnější nabídky střech nad hlavou naleznete na stránkách Agody, případně též na osvědčeném Bookingu. 

Počasí

Thajsko můžete navštívit se zárukou dobrého počasí během téměř celého roku, protože v každé části roku prší někde jinde. Přehledné infromace o počasí v jednostlivých měsících naleznete na této
stránce.

Podobná situace je také na Srí Lance, kdy jsou mezi počasím na severo-východě a jiho-západě poměrně velké rozdíly. Nejnavštěvovanějšími měsíci jsou prosinec – duben.

Přelety po Thajsku

Díky husté síti vnitrostátních letů a nejnižším cenám doporučujeme rezervvovat přelety se společností Air Asia. Nezapomeňte, že tato aerolinka nelétá z hlavního letiště Suvarnabhumi, ale v malého letiště na druhém konci města – letiště Don Muang.
 

Thajsko a Srí Lanka s luxusními Emirates od 11387 Kč

guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Zuzana

Dobrý den, měla bych zájem o letenky (6ks) od Emirates z Budapešti do Colomba v termínu nejlépe 16.2.-6.3.2017 nebo někdy okolo tohoto data cca na 18dní. Když to chci rezervovat na stránkách pelikán.sk píše to že je tam ještě 9 volných sedadel, ale když pak chci pokračovat dál..nejde to a píše to že mám zvolit jiný termín…vše jsem zkoušela, všechny různé kombinace termínu a nejde.. Nevíte co dělám za chybu? Když jsem se pak letenky pokoušela rezervovat na vašem vyhledávači letenek, tak jsem je za danou cenu s Emirates nenašla. Je možné že už jsou všechny letenky vyprodané? Mohli by jste se na to prosím kouknout a případně poradit jak to rezervovat nebo poslat odkaz na danou rezervaci? Moc děkuji

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)