Thajsko a Hong Kong z Vídně za 10 536 Kč
4.9.2018

Thajsko a Hong Kong z Vídně

10536

O této nabídce

Cestovatelům pošilhávajícím po dovolené v Thajsku či Hong Kongu by neměla uniknout znovuzrozená akce aerolinek Royal Jordanian vybízející k jejímu naplánování. Z vídeňského leteckého přístavu je dostupný Bangkok za 10 536 Kč, potažmo Hong Kong za 10 598 Kč. Cestou vás vždy čeká jeden přestup v jordánském Ammánu. Vybírat můžete z mnoha termínů od listopadu do května příštího roku (včetně zimních měsíců aka hlavní sezony v jihovýchodní Asii), a tak věříme, že vhodnou kombinaci nalezne skutečně každý…

Určitě nezůstávejte v Bangkoku dlouho a vydejte se na jih za plážovou pohodou a dovolenou plnou relaxu na populárních ostrovech jakými jsou Phuket, Phi Phi, Koh Lanta a další. Pro vnitrostátní přelety využijte lokálních aerolinek Nok Air, Air Asia či Lion Air. Přičemž letenky vás vyjdou opravdu na hubičku – počítejte s výdaji v řádech stovek korun.

Ubytování

Pokud si za cílovou destinaci vyberete Thajsko, tak se v Bangkoku mrkněte na tento pěkný tříhvězdový hotel za 326 Kč/os./noc anebo dejte šanci tomuto skvěle hodnocenému apartmánu za 738 Kč/os./noc. Po přesunu na některé z ostrovů si vyberte bydlo dle vlastního vkusu na Hotels.com, Bookingu či Agodě.  Jestliže poletíte do Hong Kongu, tak vám doporučujeme tento špičkový ibis s výhledem na město za 1 070 Kč/os/noc. Případně pak levnější možnost ve formě tohoto jednoduchého guesthousu za 360 Kč/os./noc. 

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království (stejně tak Hong Kongu) nejsou zatíženi vízovou povinností, podobně je to tomu tak s Malajsií. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt nepřesáhne 90 dní.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 536 Kč

Náhled letenky z Vídně do Hong Kongu za 10 598 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)