Thajsko a další destinace JV Asie od 12176 Kč
16.9.2014

Thajsko a další destinace JV Asie

O této nabídce

Jako každé září, také letos v tomto období aerolinky začínají přicházet s akčními tarify do celé JV Asie. Mezi prvními zvýhodněné ceny nabízejí Ukrainian airlines a hlavně Aeroflot, který díky odletu z Prahy a ideálním přestupům v obou směrech nabízí možná vůbec nejlepší poměr cena / výkon. Maximální délka pobytu je 1 měsíc a nabídka platí do 30.9. (Aeroflot).

Bangkok – od 12176 Kč

Nejlevnější letenky do Bangkoku aktuálně prodávají Ukrainian airlines v mnoha termínech od listopadu do března za 12176 Kč. Všechny dostupné termíny naleznete v tomto kalendáři.

Jen o několik stovek dráž (12970 Kč), zato s nepoměrně větším komfortem, si můžete do Bangkoku zaletět s Aeroflotem, a to v mnoha termínech od října do března příštího roku. Všechny termíny opět naleznete v našem kalendáři.

V případě platby kartou Vás vyjde výhodněji rezervovat letenky přes tento vyhledávač.

Další destinace v rámci akce Aeroflotu:

V případě platby kartou Vás vyjde výhodněji rezervovat letenky přes tento vyhledávač.

Ubytování:

V Thajsku a dalších zemích JV Asie doporučujeme kromě nabídek Agody také mrknout do tajných nabídek Bookingu, kde můžete nalézt ubytování za zajímavé ceny.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)