Tenerife z Prahy od 3 961 Kč
18.7.2018

Tenerife z Prahy

3961

O této nabídce

Nemůžete nebo nechcete jet o letních prázdninách k moři a radši byste vyrazili až na podzim? Tak máme pro vás super akci – letenky z Prahy na Tenerife v říjnu nebo listopadu od 3 961 Kč. Počasí na ostrově bude velice příjemné, teploty by se měly tou dobou pohybovat kolem 25 – 28 °C. 

Určitě si půjčte auto a navštivte NP del Teide, který je velice oblíbený na pěší turistiku a kde se nachází i nejvyšší hora Španělska – Pico del Teide. Dále můžete navštívit například horskou vesnici Masca, vysoký skalní kolos Los Gigantes a nebo třeba poutní místo Barranco del Infierno s vodopády La Cascada. Zamířit také můžete na sever ostrova do pohoří Anaga, kam už moc turistů nezavítá. Počasí je tu celkově deštivější, ale příroda je o to zelenější.
Akční den pak zakončete posezením v nějaké místních restaurací u výborného španělského vína, a nebo u některé z místních specialit (například Patatas arrugadas, což jsou solené brambory vařené ve slupce, dokud se voda v hrnci nevypaří, a podávané s dresingem z chilli papriček. 

Super termín vychází od 16. 11. – 21. 11., kdy máte v Barceloně i přijatelné přestupy. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: na našich stránkách v kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 55 x 40 x 20 cm a o maximální váze 10 kg v ceně
 • Dostupnost: říjen – listopad 2018
 • Termíny:
  • 13. 10. – 22. 10.
  • 16. 11. – 21. 11.
  • 23. 11. – 27. 11.
  • 24. 11. – 28. 11.
  • … a další

Ubytování

Ubytování na Kanárech obecně není nijak extra drahé. Super levné ubytování je v Puerto Nest Hostel, 3 minuty od pláže a s dvoulůžkovými pokoji se snídaní za 502 Kč/osobu. Další levnou možností je hotel Rural Conde Tio Medina, který se sice nachází uprostřed banánové plantáže, ale nabízí venkovní bazén a opravdový klid. Za dvoulůžkový pokoj zde dáte 370 Kč/osobu. 

Doporučit můžeme takíé hotel Drago de San Antonio, které je sice trošku dražší, ale ceně odpovídá poměr cena / výkon. Za dvoulůžkový pokoj s velice dobrou snídaní zaplatíte 900 Kč/osobu. 

Pěkné apartmány můžete případně vybírat i na AirBnB. 

Autopůjčovna

Určitě si půjčte auto, ať jste nezávislí a můžete prozkoumávat tento ostrov bez omezení. Auto si můžete půjčit v naší autopůjčovně. 

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 3 961 Kč

Tenerife z Prahy od 3 961 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)