Tenerife z Lipska za 1622 Kč
19.10.2016

Tenerife z Lipska za 1622 Kč

O této nabídce

Zbývá Vám ještě pár dní dovolené před koncem roku a váháte, jak s nimi naložit? Co takhle si zaletět na jeden z Kanárských ostrovů – Tenerife. Vždyť nyní jsou k dostání letenky z blízkého Lipska se společností Condor již od skvělých 1622 Kč. Nejvýhodněji vychází letět v termínu od 11. do 16. prosince. Jen o něco dráž se dá letenka pořídit prakticky během celého prosince.

Navštívit určitě musíte nádherný národní park Teide s nejvyšší horou celého Španělska Pico de Teide, která je zároveň i třetím největším vulkánem na světě. Doporučujeme si projít některý z místních treků a obdivovat místní často endemitickou faunu a flóru.

  • Rezervace: přímo přes dopravce Condor
  • Dostupnost: prosinec 2016
  • Termíny: nejlevněji termín vychází 9. / 11. – 16. 12. (ostatní lehce dráže)
  • Zavazadla: v ceně je pouze příruční zavazadlo s limitem 6 kg

Ubytování

Příjemné ubytování si jistě vyberete na stránkách Bookingu, případně můžete vyzkoušet srovnavač Trivago. Vyzkoušet můžete také tuto jednoduchou „auberge“ na severu ostrova za 405 Kč/noc/os. Další prima možností bude tento dobře hodnocený hostel za 540 Kč/noc/os.

Jak do Lipska

Nejsnáze a nejrychleji se do saského Lipska dostanete vlastním automobilem, pokud však tuto možnost nemáte nebo ji využít nechcete, tak určitě využijte autobusy společnosti
Flixbus. Jízdenku z Prahy pořídíte již za 429 Kč.

Počasí

Na Tenerife se během posledního měsíce v roce standardně teploty pohybují kolem či lehce pod hranicí 20°C. Není to tedy nejteplejší prosincová destinace, nicméně stále na ostrově bude daleko příjemněji než v našich končinách. Teplota okolního oceánu by měla oscilovat kolem 21°C, takže i na koupání by mohlo dojít. 🙂

Autopůjčovna

Ideální variantou, jak své dny na ostrově využít naplno bude zapůjčení automobilu. Budete naprostými pány svého času a během týdne se podíváte okolo celého ostrova. Nabídka dostupných vozidel najdete v naší autopůjčovně.

Tenerife z Lipska za 1622 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)