Tenerife z Berlína – 2 313 Kč
2.3.2016

Tenerife z Berlína

O této nabídce

Máme tu další levné letenky k moři. 🙂 Tentokrát je to Tenerife (TFS) z Berlína (SXF). V dubnu je na Tenerife velice příjemná teplotam kolem 20°C, při níž se již můžete odpoledne vykoupat v Atlantiku a zároveň je to stále příjemná teplota pro výlety. Kromě koupání si vyšlápněte na sopku Pico de Teide, jejíž špička je často v mracích a bývá tam sníh i v létě. Večer, po náročném výšlapu si odpočiňte v některé z dobrých restaurací a ochutnejte španělské víno. A kdy se tam dostat? Například s odletem od 21. dubna do 26. dubna.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách dopravce
  • Dostupnost: duben 2016
  • Zavazadla v ceně: kabinové o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, celkově  10kg

[/highlightbg]

Ubytování

Jako nejlevnější by jsme zvolili tento hotel, kde je cena 324 Kč os/noc. Jako dražší variantu, kdy je hotel již blíže k pláži, by jsme zvolili tento hotel za 425 Kč os/noc.

Půjčení auta

Pro pobyt na Tenerife je nejlepší si auto půjčit ihned po příletu na letišti a tam ho také vrátit. Pokud jste ještě auto v cizině půjčené neměli, tak si můžete přečíst náš návod.  Nejlevnější pronájem auta si můžete najít přes náš srovnávač autopůjčoven.

Doprava do Berlína

Do Berlína se lze nejlevněji dostat autobusem. Jezdí tam společnosti Student Agency, Eurolines a Flixbus.

Tenerife z Berlína - 2 313 Kč

 

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)