Tenerife (ubytování včetně polopenze) – 0 Kč
18.3.2012

Tenerife (ubytování včetně polopenze) – 0 Kč

O této nabídce

Dnes pro vás máme něco z jiného soudku, pokud jste pár a jednomu v páru je alespoň 30 let, můžete si zaletět na Tenerife (třeba s Ryanairem z německého Frankfurt-Hahn za 80 €) a mít ubytování s polopenzí na týden úplně zadarmo. Jediné co je udělat je obětovat jedno dopoledne, kdy vám budou nabízet apartmán, ale nic pořizovat nemusíte.

Tuto nabídku naleznete na těchto stránkách. Vpravo je kontakt (telefon či e-mail).

Shrnutí podmínek:

  • Ubytování zdarma
  • Polopenze zdarma
  • Musíte být v pár, aspoň jeden musí být starší 30 let
  • Musíte absolvovat jedno dopoledne, kdy vám budou nabízet apartmány

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tenerife{}5-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)