Kanárské ostrovy – Tenerife – 2107 Kč
13.1.2016

Kanárské ostrovy - Tenerife

O této nabídce

Nejen za výbornou španělskou kuchyní, ale také za příjemnými procházkami či náročnějšími treky se můžete vydat na kanárské ostrovy. Zpáteční letenku z Berlína (SXF) na Tenerife (TFS) pořídíte za 2107 Kč tam i zpět, například s odletem 18. února – 23. února. Počasí tam v únoru je příjemné a můžete čekat teploty přes 20°C.

[highlightbg /]

Ubytování na Tenerife

Low-cost varianta ubytování – dobrou zkušenost máme s těmito apartamentos.

Nejlepší poměr cena/výkon – bychom bookli tento zrestaurovaný hotel.

TOP hotel – mezi nejlepší ubytování bychom volili Mélia Jardins. 

Půjčení auta a kolem ostrova

Po příletu na letišti je výhodné si dopředu půjčit automobil, kde ho také vrátíte (neměli jste ještě půjčené auto? Přečtěte si náš návod, je to jednoduché). Mrkněte tedy do srovnávače autopůjčoven:

Jak se dostat do Berlína?

Do Berlína panuje po zemi tvrdá autobusová konkurence, o tuto trasu bojují Student Agency, Eurolines a Flixbus. přičemž zpáteční jízdenky z Prahy začínají na 540 Kč. Kromě nich můžete využít dražší vlak s ČD.

[singlepic id=865 w=576 h=432 float=center]


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martina

Díky moc, letenky koupeny, díky akci na busy máme cestu do Německa a zpátky za 500. Tak ještě aby vyšlo počasí!! 🙂

Lucie

Mohu se zeptat s kým jedete a odkud ? Děkuji

Martina

Autobus z Prahy (Florenc), dopravce Flixbus.. akce ovšem skončila 16.1.

JirraDmG

Byl jsem v polovině prosince a jak dole u moře tak na trecích v národním parku Teňo krásně slunečno a teplota 25-30 stupňů….voda trochu chladnější ale na koupání pořád naprosto v pohodě…..s chaldnějším mikroklimatem je potřeba počítat v centru ostrova (NP Teide) a při výstupu na samotnou sopku Pico del Teide, ale

vetrik

Cena gut a v tom období ako som to malmožnosť poznať tam fučí, prší a voda je chladná.

fotocestovatel.cz

Cena je to výborná, já využil levných letenek koncem listopadu a začátkem prosince 2015 a musím říct, že to byla bomba. Počasí je tam teď obdobné a není to taková hrůza jak píše Vetrik. Samozřejmě, jsou dny, kdy je tam ošklivo – vítr, deštík, ale taky dny, kdy je překrásně a teplo. Voda je sice chladnější než v létě, ale ne o moc, takž i já zmzlina jsem se tam v pěkné dny koupal:)

Leoš

Mě osobně přijde středozemní moře (třeba Kréta, Mallorca) na konci června chladné. Zatím jsem našel, že Tenerife má z Kanárských ostrovů nejteplejší moře a v srpnu má slabých 23 stupňů, v zimě pod 20. Jaké máte zkušenosti?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)