Tel Aviv z Prahy za 2258 Kč!
30.9.2015

Tel Aviv z Prahy

O této nabídce

Zaleťte si v listopadu na prodloužený víkend do izraelského Tel Avivu a ochutnejte přitom arabskou kuchyni, vykoupejte se v Mrtvém moři a nezapomeňte navštívit Jeruzalém. Pokud Vám nevadí vyrazit i dále, můžete navštívit skalní město Petra. Do Tel Avivu se na termín 20.11 – 23.11. dostanete díky akčním letenkám společnosti Wizzair s routingem Praha (PRG)Tel Aviv (TLV) za výbornou cenu 2258 Kč pro členy discount clubu. Pokud nejste členy a poletíte alespoň dva, členství si zakupte, zpáteční letenka Vás přesto vyjde levněji – 2707 Kč/os.

Termíny

  • Rezervace na stránkách Wizzairu
  • Termín 20.11-23.11., ostatní za trošku vyšší cenu
  • V ceně malé kabinové zavazadlo 42 x 32 x 25 cm, bez omezení váhy (kdo dá rekord? 🙂 )
  • Jak na Wizz air discount club naleznete zde

Ubytování v Tel Avivu

Izrael patří mezi nejdražší destinace na Blízkém východě – zejména ubytování není žádná levná záležitost. Na zmíněné příkladové datum bychom vzali nedaleko od pláže v Tel Avivu tento jednoduchý dvoulůžák.  Nezapomeňte se také podívat do tajných nabídek, jestli se tam náhodou něco neobjeví nebo porovnat si hotely ještě přes trivago.

Jeruzalém, Mrtvé moře a okolí

Pokud se chystáte do Jeruzaléma či k Mrtvému moři, doporučujeme si po příletu v Tel Avivu půjčit auto – mrkněte do našeho porovnávače autopůjčoven. Pokud se chystáte až do skalního města Petry, musíte to vzít spodem přes hraniční přechod Eilat/Aqaba, nechat auto na hranicích s Jordánskem, přejít pěšky hranici a na druhé straně si vzít taxík a řádně ho usmlouvat. Výlet do skalního města se dá stihnout i za jeden den.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)