Tel Aviv z Prahy za 2 418 Kč
21.3.2017

Tel Aviv z Prahy

O této nabídce

Přestože se letenek na červen již netýká dnešní akce od Wizzairu na 30% slevu na vybrabné lety do konce května, tak si můžete vyčarovat pěknou dovolenou nedlouho před prázdninovými měsíci v teplé destinaci. Tou se stává izraelský Tel Aviv, kam si z Prahy zaletíte již za velmi hezkých 2 418 Kč. V nabídce je hned několik variant červnových letů mezi Prahou a neoficiálním hlavním městem Židovského státu. vybrat si lze třeba nejlevnější týdenní variantu a projet si větší část Izraele včetně Jeruzalému s poutními místy hned tří monoteistických náboženství nebo se vykoupat v Mrtvém moři. A pokud nedisponujete tak obsáhlým časovým fondem, pak Vám jistě postačí některý z prodloužených víkendů. 🙂
 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: červen 2017
 • Termíny:
  • 12. – 19. 6. za 2 418 Kč
  • 9. – 12. 6. za 2 688 Kč
  • 16. – 19. 6. za 2 958 Kč
  • 16. – 23. 6. za 3 108 Kč
    
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Samotný Tel Aviv patří mezi nejdražší města oblasti, ne-li vůbec to nejdražší, takže i v případě hledání ubytování musíte tuto informaci reflektovat. využít však můžete například akčních nabídek, kdy třeba tento pěkný hostel v centru města je dnes zlevněn o 25 % na 1 275 Kč/os./noc včetně snídaně. Další možností je pak i jiný skvěle hodnocený hostel za 1 244 kč/os./noc. A pokud budete koukat především po ceně, tak sympaticky vypadá i tento batůžkářský hostel, v němž seženete vlastní pokoj za 716 Kč/os./noc a jako bonus máte opět k dispozici i snídani v ceně.

Víza

Pro krátkodobé turistické pobyty není po občanech České republiky vyžadováno vízum, takže Vám v cestě nebrání žádná byrokratická povinnost. Pro úplnost jen dodáme, že pokud jste v minulosti navštívili Írán, pak byste měli počítat se zdržením na letišti, kde si Vám před vstupem pěkně „proklepnou“.

Autopůjčovna

Abyste ze svého pobytu na Blízkém východě vytěžili maximum a poznali z Izraele co nejvíce, tak rozhodně doporučujeme si hned v Tel Avivu na letišti zapůjčit auťák ma cestovat dle vlastních plánů po své ose. Širokou nabídku světových autopůjčoven naleznete v té naší autopůjčovně!

Jak z letiště Bena Guriona do centra města

Pokud se nerozhodnete půjčit si přímo na letišti osobní automobil, tak se z letiště do Tel Avivu dostanete kupříkladu vlakem do půlhodiny jízdy za 13,5 shekelu (tj. ca 95 Kč). Jízdenky si zakoupíte z pohodlí vašeho domova na těchto stránkách, kde si však můžete vybrat i z dalších destinací, kam se lze vlakem přesunout. 

 

Náhled letenky z Prahy do Tel Avivu za 2 418 Kč

Tel Aviv z Prahy za 2 418 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)