Tel Aviv z Prahy za 2 240
27.7.2017

Tel Aviv z Prahy

O této nabídce

Využijte dnešní oblíbenou akci maďarského lowcostového dopravce Wizzairu, který opět nabízí letenky se slevou 20 % a přetavte ji třeba v ušetřený peníz za výlet do Izraele. Letenky z Prahy do druhého největšího města na území židovského státu – Tel Avivu Yafo si můžete zaletět za 2 240 Kč. Termínů za solidní cenu je v nabídce aerolinky vcelku dost napříč podzimními měsíci, kdy už v samotné cílové destinaci bude panovat i příjemnější počas než přes léto. Po prohlídce Tel Avivu a koupačce ve Středozemním moři pokračujte dále za sakrálními památkami do Jeruzaléma a nezapomeňte na relax ve vodách Mrtvého moře.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm (od konce října pak 1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 23 cm)
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2017
 • Termíny:
  • 9. – 13. 10. za 3 096 Kč
  • 16. – 23. 10. za 2 752 Kč
  • 30. 10. – 3. 11. za 2 576 Kč
  • 6. – 13. 11. za 2 448 Kč
  • 13. – 20. 11. za 2 752 Kč
  • 20. – 24. 11. za 2 240 Kč
  • 27. 11. – 4. 12. za 2 856 Kč 
  • 11. – 18. 12. za 2 896 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Při kalkulaci celkových nákladů rozhodně neopomeňte výdaje za ubytko. Tel Aviv se dokonce řadí mezi  jedny z nejdražších měst světa v této kategorii. Ovšem neznamená to, že byste nemohli najít zajímavou nabídku v poměru cena/výkon. Zajisté se mrkněte na klasický Booking nebo si nabídky porovnejte na srovnavači služeb Trivago. Špatným nápadem nemusí být ani pohled na AirBnB zprostředkující bydlení o místňáků v jejich vlastních apartmánech.

Víza

Občané České republiky nejsou při návštěvě Izraele zatíženi byrokratickiu povinností ve formě nutnosti žádat o vízum. Pro vstup na jeho území Vám postačí platný cestovní pas. Pokud však máte v pase razítko z některé další blízkovýchodní země, která nemá se židovským státem zrovna přátelské vztahy, tak si rozhodně doporučujeme zařídit pas nový. A pokud jste byli konkrétně v Íránu, tak Vás zřejmě na letišti navíc nemine několik zvídavých dotazů…


Autopůjčovna

Určitě doporučujeme si na místě půjčit auťák. Přeci jen samotný Tel Aviv není město na celý týden a byla by škoda nepoznat další části Izraele. S vlastní károu si velmi jednoduše zajedete třeba do Jeruzaléma nebo na koupačku k Mrtvému moři. Když si zarezervujete auťák předem, tak na Vás již může čekat ihned po příletu na letišti. Navštivte proto naši autopůjčovnu, kde jsou sdruženy aktuální nabídky všech světových půjčoven.


Jak z letiště Ben Guriona do centra

Pokud se nerozhodnete půjčit si přímo na letišti osobní automobil, tak se z letiště do Tel Avivu dostanete kupříkladu vlakem do půlhodiny jízdy za 13,5 shekelu (tj. ca 95 Kč). Jízdenky si zakoupíte z pohodlí vašeho domova na těchto stránkách, kde si však můžete vybrat i z dalších destinací, kam se lze vlakem přesunout.


Náhled letenky z Prahy do Tel Avivu za 2 240 Kč

Tel Aviv z Prahy za 2 240

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)