Tel Aviv z Prahy za 2 112 Kč
11.4.2017

Tel Aviv z Prahy

O této nabídce

Což takhle využít dnešní akci maďarského lowcostového dopravce Wizzairu k nákupu letenek do Izraele? Zaletět si můžete přímo z Prahy do druhého největšího města Tel Avivu – Yafo třeba na konci června za  velmi hezkých 2 112 Kč. Po proběhnutí se městem a koupačce ve vodách Středozemního moře se určitě vydejte objevit i další místa v Izraeli. Vždyť to Jeruzaléma plného poutních míst rozličných náboženství to je pouze 70 km a trochu dále potom k Mrtvému moři, kde Vás teprve čeká pořádný relax a odpočinek.
 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: květen a červen 2017
 • Termíny:
  • 22. – 26. 5. za 2 680 Kč
  • 12. – 16. 6. za 2 776 Kč
  • 19. – 23. 6. za 2 248 Kč
  • 23. – 30. 6. za 2 112 Kč
  • 26. – 30. 6. za 2 336 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Vzhledem k důležitosti Tel Avivu z hlediska správy země je nutné počítat s možnými vyššími náklady na noc ve městě. Pokud je pro Vás právě cena hlavním kritériem při výběru ubytování, tak se určitě podívejte po tomto batůžkářském hostelu, kde za noc ve vlastním pokoji včetně snídaně zaplatíte 589 Kč/os./noc. Zajímavě vypadá i nabídka dalšího hostelu za 979 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Další nabídku ubytovacích kapacit nejen v Tel Avivu, ale v ostatních částech Izraele naleznete na stránkách Bookingu nebo lze využít služeb srovnavače Trivago. Alternativně se nabízí i možnost porozhlédnout se po lokálních možnostech AirBnB.

Víza

Jakožto občané České republiky nepotřebujete pro vstup na území Izraele za účelem krátkodobého turistického pobytu vízum. Vystačíte si tedy pouze s cestovním pasem. Nutné je však podotknout, že pokud jste v minulosti již navštívili Írán, tak o tom pravděpodobně izraleské bezpečnostní složky vědí a po příletu se nevyhnete vysvětlování svého předchozího výletu.

 

Autopůjčovna

Určitě nezůstávejte v Tel Avivu zbytečně dlouho, aby Vám zbyl i čas pro poznání zbytku Izraele. Pro tyto účely Vám nejlépe poslouží pomocník ve formě osobního automobilu. Po vlastní ose se tak můžete vydat do Jeruzaléma nebo až k Mrtvému moři. Nabídku světových autopůjčoven naleznete hezky po kupě v naší autopůjčovně. 

 

Jak z letiště Bena Guriona do centra města

Pokud se nerozhodnete půjčit si přímo na letišti osobní automobil, tak se z letiště do Tel Avivu dostanete kupříkladu vlakem do půlhodiny jízdy za 13,5 shekelu (tj. ca 95 Kč). Jízdenky si zakoupíte z pohodlí vašeho domova na těchto stránkách, kde si však můžete vybrat i z dalších destinací, kam se lze vlakem přesunout.

Náhled letenek z Prahy do Tel Avivu za 2 112 Kč

Tel Aviv z Prahy za 2 112 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)