Tel Aviv – Wizzair – 2243 Kč
16.2.2013

Tel Aviv – Wizzair – 2243 Kč

O této nabídce

Tak to vypadá, že se nám situace v Tel Avivu uklidnila a dá se tam cestovat úplně bez obav. Koho tato destinace zajímá, může využít nabídky Wizzairu, který prodává v termínu 24.4. – 1.5. zpáteční letenky z Budapešti pro členy Discount Clubu za 2243 Kč. Pokud poletíte alespoň ve 2, vyplatí se Vám roční členství zakoupit za 750 Kč a zlevněné ceny můžete využívat oba.

Pokud se tam již vypravíte, není špatná volba si na pobyt půjčit auto a procestovat i okolní historická místa. K tomuto můžete využít naší půjčovnu aut.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tel Aviv{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)